*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #211
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Keegi seda hem asja põhjalikumalt jagab? Mul ta vist otsustas eile poole mängimise pealt hulluks minna ja kõik käed ära kaotada, peab vist arhiividest jälle kõik sisse laskma...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #212
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Algselt postitas Davy
      Keegi seda hem asja põhjalikumalt jagab? Mul ta vist otsustas eile poole mängimise pealt hulluks minna ja kõik käed ära kaotada, peab vist arhiividest jälle kõik sisse laskma...
      möh? Et kogu databaas kustunud?

      Kui sa Starsis mängid, siis ei ole asi eriti hull - impordi arhiividest või/ja saada Starsi klienditoele kiri, et tahad lifetime käsi - saadavad ca nädala jooksul, oleneb, kui palju sul käsi on.

      Aga esimest korda kuulen, et HEM nii jamab. Kuidas ja mis täpselt juhtus?

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #213
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Eile lambist mängimise ajal viskas mingi exeption errori ja ei teinud enam midagi, siis restart arvutile ja ca 30 minutit tegi mingi optimizing reports asja, ja nüüd käed kadunud ja tundub, et arhiividest ta ka ei impordi korralikult sest kirjutab et duplicate, aga samas reortside ja graafikute all midagi ei ole.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Algselt postitas Davy
          Eile lambist mängimise ajal viskas mingi exeption errori ja ei teinud enam midagi, siis restart arvutile ja ca 30 minutit tegi mingi optimizing reports asja, ja nüüd käed kadunud ja tundub, et arhiividest ta ka ei impordi korralikult sest kirjutab et duplicate, aga samas reortside ja graafikute all midagi ei ole.
          selline tunne nagu postgresql databaasiga midagi viga.

          HEM foorumitest otsisid? See ikka päris serious error tundub ja ise ma niisama puutuma ei hakkaks. Võib-olla ei aita isegi HEM-i uninstall vaid pead terve postgresql baasi ümber tegema.

          Seepärast soovitatakse teha backupe (ma ise pole HEM-iga eriti teinud, kuna manuaalselt peab tegema) iga teatud aja tagant.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #215
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            No kurat. SB oli nii faking nit ja panin täna preflopis AQs maha millest oleks flopis kohe Royali saanud. :-X

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($10.25)
            BB ($1.85)
            UTG ($14.40)
            Hero (MP) ($10.40)
            CO ($4.05)
            Button ($3.75)

            Preflop: Hero is MP with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
            1 fold, Hero raises to $0.40, CO calls $0.40, 1 fold, SB raises to $1.40, 2 folds, CO raises to $4.05 (All-In), SB calls $2.65

            Flop: ($8.60) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            Turn: ($8.60) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            River: ($8.60) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $8.60 | Rake: $0.40

            Results in white below:
            SB had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (straight, Ace high).
            CO had 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (straight, Ace high).
            Outcome: SB won $4.10, CO won $4.10

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #216
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              hästi tegid, olid ju räigelt taga....5+

              Või hakkad siis ka nurma, kui bb-lt ei calli minraise 23o ja oleks flopanud 4ku?

              Comment

              Working...