*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Algselt postitas Davy
    QQ, 0,45% AK 1,25% = 1,7%
    KK+AA =0,9%

    2 st 3 juhul foldib sa võidad = (14+3)*2 = 34
    1l juhul 3st kaotad oma 4beti

    parimal juhul breakeven.....so fold.
    krt nii sick koht, 2 x täna juhtus ja mul oli kindel read:

    3betib: AK, QQ+ (väga harva JJ+) ja shoveb 4beti peale KK+.

    2 x suu ammuli vaatan, kuidas time bank halastamatult nulli jookseb, siis kisasin **** THIS **** ja vajutasin fold nuppu... Imelik :o

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #197
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Kusjuures tean , et see on minupoolt fishy play, aga ma set minen seal....

      setiks vaja 7,5 oddse

      call 10 =2,1x oddse
      check cbet 27= 4,8
      minraise call(minraise/vahel shove peale ei tahta eriti maha AA ja KK visata)= 7,5
      ja AAga nad su fishy minraise peale vahel shovevad ka...

      tra ma tean, et üli fishy... ;D (ma lihtsalt ei suuda kergelt emandaid maha loopida)

      Hmm nüüd loen, ise enda kirjutist üle ja wtf, AK ja QQ saab mu käest easyt valuet...irw hea et teema tõstatasid, ikka väga suur leak minupoolt...OMG

      Sänks ranka ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Krt mulle see setmining OOP 3betted pottides eriti ei meeldi. Ainult siis, kui vastase range on KK+.

        Samas on mul 1 read veel, et ta ei cbeti mitte kunagi ilma käeta ja see on ikka nii räme nit, et kui talle natuke bettida, siis ta foldib ka.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #199
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Algselt postitas ranka
          Krt mulle see setmining OOP 3betted pottides eriti ei meeldi. Ainult siis, kui vastase range on KK+.

          Samas on mul 1 read veel, et ta ei cbeti mitte kunagi ilma käeta ja see on ikka nii räme nit, et kui talle natuke bettida, siis ta foldib ka.
          Siis on minraise break even play...Aga kui hakkavad readid tulema, et sa minraised ja shove peale foldid vastastele ja mis käsi su minraise on ... fold noh 4bb ikkagi ainult

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #200
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            sick site

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #201
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              ja checkide seda vana (vaadake käte arvu)

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #202
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas ranka
                Mingi jõhker NIT ju ja sellises miinuses, mis mängu see mees mängib ;D

                Comment

                • Tuul
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 989

                  #203
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Minu puhul näitab see analüütika küll umbluud

                  Comment

                  • kapiuksehing

                    #204
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Algselt postitas ranka
                    Reisijad! Kinnitage turvavööd ja veenduge, et Teie screen name originaal postituses on õige ja VEENDUGE, et TE SAATE HOMME REEDE ÕHTUL KELL 19.00 (nüüd peaks tund varem hakkama) olla kompuutri taga.

                    Kui keskööks kaebusi ei tule, siis saadan TrioBet'ile kirjatuvi teele, et nad vastavad rahad Teie arvetele liigutaks!
                    kle mul tekkis kohe küsimus

                    kas kirjatuvi on halltuvi ja linnatuvi ristand?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #205
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Algselt postitas Tigrano
                      Mingi jõhker NIT ju ja sellises miinuses, mis mängu see mees mängib ;D
                      parem vaata käte arvu - nittistunud bot.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Algselt postitas kapiuksehing
                        kle mul tekkis kohe küsimus

                        kas kirjatuvi on halltuvi ja linnatuvi ristand?
                        Mitte kumbki. Sinist värvi keemiatuvi, kellel on südamega probleemid.

                        [img width=380 height=380]http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3235303/2/istockphoto_3235303_dove_mail.jpg[/img]

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #207
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Ok ELU on lill teema ühendasin offtopicuga.

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #208
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***



                            vahelduseks hea lugu

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Algselt postitas vinney
                              kusjuures mulle meeldis :)

                              Comment

                              • Klamber®
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2008
                                • 335

                                #210
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                ika küsin üle et ega keegi ei liigu täna (reedel siis) tartusse peale lõunat kunagi ?

                                Comment

                                Working...