*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #136
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Võimalik, et liitun järgmine nädal ka teie Õppevideote seltskonnaga. :)
    Seda siis Heads-Up näol.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #137
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Ma vaatasin seda vidjot http://www.youtube.com/watch?v=ICUHk5XN64c ja mõtlesin kas rankal on kodus mingi sarnane teema?! :o ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #138
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Algselt postitas BuildUp
        Ma vaatasin seda vidjot http://www.youtube.com/watch?v=ICUHk5XN64c ja mõtlesin kas rankal on kodus mingi sarnane teema?! :o ;D
        see mees beadib mind ainult nahavärviga, muudel aladel on poisike mu kõrval :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #139
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Algselt postitas PokerDevil
          Võimalik, et liitun järgmine nädal ka teie Õppevideote seltskonnaga. :)
          Seda siis Heads-Up näol.
          Oooo... Teed HU video??? Kui jah, siis ootan VÄGA suure huviga.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Ei hakka uut teemat tegema, kuna jäin liiga hiljaks :(

            Aga tunni aja pärast (21.00 meie aja järgi) on Starsi esimene PokerStars Live Series sateliit turniir. Õigemini teine, sest 19.00 oli freeroll. Turniiri buy-in 1$ ning 3 piletit lisatud. Turna leiad: Stars->Tourney->Regional Ja seal on turniir PokerStars LS Tallinn (3 seats added).



            Edu.

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #141
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas ranka
              Oooo... Teed HU video??? Kui jah, siis ootan VÄGA suure huviga.
              Teen, Küsisin sinult jutukast ja vaatasin MSN'i aga polnud ja küsin siin, et mis mikrit sa kasutad?

              Praegu seisab asi mikri taga.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Midagi taolist.



                Ja jutukas saada mulle PM, siis hakkab vilkuma aken ning saad kontakti. Mul uus MSN ja uue msni saamiseks pead käituma samamoodi (chat->PM)

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #143
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Palju see maksis ning kust pärit? Suvaline endast lugupidav elektroonikapood?

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #144
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    mängin seda unibeti eesti turniiri

                    vahepeal läks nett ära (mul on 2 ühendust ja kumbki ei töötanud vahepeal???) ning selle aja jooksul nägin ekraanil kuidas soft open foldis KK ja TT b2b ära.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #145
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Palju see maksis ning kust pärit? Suvaline endast lugupidav elektroonikapood?
                      Selle venna juurest tõin ära, kuna ta ise ei tahtnud. Aga jah, ostis kuskilt tavalisest tehnika poest mõne krooni eest - sellest ka ehk mitte kõige parem heli kvaliteet.

                      Samas võid ka klambri käest küsida ,see teab helist kõike!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #146
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Algselt postitas ok2aa
                        mängin seda unibeti eesti turniiri

                        vahepeal läks nett ära (mul on 2 ühendust ja kumbki ei töötanud vahepeal???) ning selle aja jooksul nägin ekraanil kuidas soft open foldis KK ja TT b2b ära.
                        lol päris sick ja tilti ajav pask.

                        Siin muideks ka sama turniiri arutelu: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,90.0.html

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #147
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Algselt postitas ok2aa
                          mängin seda unibeti eesti turniiri

                          vahepeal läks nett ära (mul on 2 ühendust ja kumbki ei töötanud vahepeal???) ning selle aja jooksul nägin ekraanil kuidas soft open foldis KK ja TT b2b ära.
                          Täielik jama, panin panuse Sinu peale >:(

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #148
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP2 ($297.55)
                            MP3 ($33.40)
                            CO ($188)
                            Button ($232.35)
                            SB ($126.50)
                            BB ($361.30)
                            UTG ($181)
                            Hero (UTG+1) ($202)
                            MP1 ($112)

                            Preflop: Hero is UTG+1 with 6, 6
                            1 fold, Hero raises to $8, MP1 calls $8, MP2 calls $8, MP3 raises to $33.40 (All-In), 4 folds, Hero raises to $80, 2 folds

                            Flop: ($85.80) 2, 3, 5 (2 players, 1 all-in)

                            Turn: ($85.80) K (2 players, 1 all-in)

                            River: ($85.80) J (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $85.80 | Rake: $3

                            Results in white below:
                            Hero had 6, 6 (one pair, sixes).
                            MP3 had 6, 6 (flush, King high).
                            Outcome: MP3 won $82.80[

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #149
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Keegi sellest turniirist oskab lähemalt rääkida: http://www.olympic-casino.com/poker/...0569&t_id=1730 ?

                              Kuupäev: 15.11.08 17:00
                              Nimi: XO Exclusive No Limit Texas
                              Lisainformatsioon: Freezeout, (Garanteeritud auhinnafond - 100 000 EEK)
                              Buy-in: 1 100 EEK (71 EUR)
                              Klubi: Reval Park Hotel & Casino
                              Mängijaid: (0)
                              Eeldatav auhinnafond: 0 EEK

                              Ongi nii, et Olympic garanteerib 1k freezeout turnale 100k auhinnafondi? See eeldab, et seal oleks üle 100 mängija ju. Kui nii siis võiks päris huvitav turniir olla või on tegu miski kinnise turniiriga või ma millestki valesti aru saanud?

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #150
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Vestlus sõbraga:

                                sõber says:
                                seekord polnd vähemalt bad beat
                                sõber says:
                                see natuke rahustas..võibolla siiski mängin veel kunagi
                                mina - says:
                                lõpetad pokkeri ära? ?
                                sõber says:
                                peale laupäevast mängu mõtlesin küll ära lõpetada, jah
                                mina - says:
                                tubli
                                sõber - says:
                                ega ilma raamatute tarkuseta kaugele ei jõua
                                sõber says:
                                ah ära hakka peale jälle
                                mina - says:
                                noh ütleme nii et sul ikka rämedalt joppas
                                sõber says:
                                ma tõesti arvan, et raamatute tarkusega ma võidaks AA vs 53o, kui temale tuleb riverist rida
                                mina - says:
                                asi ongi selles et sa vb täna ei võidaks aga sa oskaks sellist kaotust taluda
                                sõber says:
                                või näiteks AQs-i võidaksin 86o vastu, kui turn ja river on 88, minu flopi kahe paari vastu
                                mina - says:
                                + teaksid et pikas perspektiivis võidad nagunii sest sa mängid õieti
                                sõber says:
                                mul pole sittagi selle vastu, et kaotada niimoodi
                                sõber says:
                                aga terve nädal 6 turniiri + sng-dest veel 90% otsa
                                sõber says:
                                idiootsus, täiesti mõttetu pask
                                mina - says:
                                sul on lihtsalt downswing
                                sõber says:
                                ja mingi raamatu tarkus ei aita sinna mitte sittagi
                                sõber says:
                                nii et paluks mind mitte rohkem närvi ajada sellise jutuga
                                mina - says:
                                tilt

                                Comment

                                Working...