*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #106
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    ojeeh nagu NL5

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Algselt postitas Keiss
      ojeeh nagu NL5
      Jep.


      PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP2 ($57.60)
      MP3 ($72)
      CO ($422.20)
      Hero (Button) ($487.70)
      SB ($800.10)
      BB ($439)
      UTG ($92.70)
      UTG+1 ($400)
      MP1 ($188.55)

      Preflop: Hero is Button with A, A
      6 folds, Hero raises to $12, SB raises to $48, 1 fold, Hero raises to $120, SB raises to $800.10 (All-In), Hero calls $367.70 (All-In)

      Flop: ($979.40) 4, 9, 3 (2 players, 2 all-in)

      Turn: ($979.40) 3 (2 players, 2 all-in)

      River: ($979.40) 10 (2 players, 2 all-in)

      Total pot: $979.40 | Rake: $3

      Results in white below:
      Hero had A, A (two pair, Aces and threes).
      SB had 10, J (two pair, tens and threes).
      Outcome: Hero won $976.40

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #108
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Kustutasin oma "diilide" all oleva teema ära, proovin veel omaette :P

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #109
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          olen õhtuti õlle kõrvale mängind fulltildi HA .10/.25 blindidega. spewin seal nagu retard ja pidevalt mingid vennad kutsuvad HU mängima (hu on alates nl/pl50). eile jälle mingi tüüp challengis mind ja kaotas insta kogu oma 300 taalase bankrolli. UPS

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #110
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Algselt postitas ranka
            Jep.


            PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP2 ($57.60)
            MP3 ($72)
            CO ($422.20)
            Hero (Button) ($487.70)
            SB ($800.10)
            BB ($439)
            UTG ($92.70)
            UTG+1 ($400)
            MP1 ($188.55)

            Preflop: Hero is Button with A, A
            6 folds, Hero raises to $12, SB raises to $48, 1 fold, Hero raises to $120, SB raises to $800.10 (All-In), Hero calls $367.70 (All-In)

            Flop: ($979.40) 4, 9, 3 (2 players, 2 all-in)

            Turn: ($979.40) 3 (2 players, 2 all-in)

            River: ($979.40) 10 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $979.40 | Rake: $3

            Results in white below:
            Hero had A, A (two pair, Aces and threes).
            SB had 10, J (two pair, tens and threes).
            Outcome: Hero won $976.40
            Oledki liikunud nüüd NL400 peale? Kenad potid tulevad igastahes. ;D

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #111
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas ok2aa
              olen õhtuti õlle kõrvale mängind fulltildi HA .10/.25 blindidega. spewin seal nagu retard ja pidevalt mingid vennad kutsuvad HU mängima (hu on alates nl/pl50). eile jälle mingi tüüp challengis mind ja kaotas insta kogu oma 300 taalase bankrolli. UPS
              ;D ;D ;D ;D

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #112
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Ahjaa, kas saaks seda modify aega pikendada? Tean omastkäest, et kui alkokogus on NUTS, siis võin foorumisse tiltama sattuda.

                Next book: The Forum Mindset

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #113
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Algselt postitas ok2aa
                  olen õhtuti õlle kõrvale mängind fulltildi HA .10/.25 blindidega. spewin seal nagu retard ja pidevalt mingid vennad kutsuvad HU mängima (hu on alates nl/pl50). eile jälle mingi tüüp challengis mind ja kaotas insta kogu oma 300 taalase bankrolli. UPS
                  Pole paha HU mängida, umbes 100 full ring laua asemel, saab 1-2 HU lauaga sarnase teenisuse ;D Peab hakkama mängu vahetama

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #114
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Algselt postitas Tigrano
                    Pole paha HU mängida, umbes 100 full ring laua asemel, saab 1-2 HU lauaga sarnase teenisuse ;D Peab hakkama mängu vahetama
                    Kui sarnane teenistus, siis HU-i rõvedad swingid kallutavad ilusti multitablemise poole minu meelest.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #115
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      HU on huvitavam aga samas nussib ajusid ikka mõnikord korralikult. sellepärast polegi viitsind üle kuu aja eriti HU mängida. Samas HA-HU on mõnus vaheldus.

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #116
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Keegi siin on edukalt clickandbuyd kasutanud?

                        Nädal aega jändan sellega juba, täitsin nende formid ära, aga nagu näha see ka veel ei ole nende jaoks piisav.

                        Dear Davy,

                        Thank you for contacting ClickandBuy and for your message.

                        You will have to log into your clickandbuy account and add your bank account
                        as a paymnet method before we can verifiy it. Also could you please provide
                        us with a "sort code" which is the identification number for the branch


                        Hello again,

                        under payment methods i can only add credit card(under settings tab). Called the service department of my bank and they told me they dont have Sort code only BIC, which supposably is the thing which is used in international transfers. What now?



                        SEB eesti ühispank. Kellegil on kogemusi, kuidas sellest ennast läbi närida?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Algselt postitas Davy
                          Ahjaa, kas saaks seda modify aega pikendada? Tean omastkäest, et kui alkokogus on NUTS, siis võin foorumisse tiltama sattuda.

                          Next book: The Forum Mindset
                          Panin 3 tunni peale.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            RudiTurbo:
                            Muide, dollar on ülikõvas tõusus, hetkel on juba 12.18, mis tähendab, et samadel stakesidel võitva mängijana teenime EEKides kõvasti rohkem :D

                            Davy:
                            OMG nii ongi, suurepärane, pean õppemaksuks nüüd nädalavahetusel 4 bi vähem võitma Smiley

                            12,46 juba UP UP UP!

                            Ruditurbo:
                            Vaatasin just jah ja karp jäi lahti Cheesy
                            Kui nii edasi läheb, siis on peagi tagasi 18 peal, ruttu PS'i rohelisi rahasi teenima
                            Grin

                            Jama asi on see, et mul Triobetis Bankroll väheneb buy inide suhtes krt Cheesy
                            Kahe kuu taguse kursi järgi olex mul praegult 160 dollarit rohkem Trio kontol Shocked


                            Liigutasin 3 kommentaari siia teemast Poker Office, kuna need ei sobinud sinna teemasse.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Algselt postitas BuildUp
                              Oledki liikunud nüüd NL400 peale? Kenad potid tulevad igastahes. ;D
                              ei shotte võtan ja hetkel kasvatan "info pagasit", et teada, kes on regular, kes mitte. Osasid muidugi tean aga paljud on tundmatud ja seetõttu on dongil ja heal mängijal raske vahet teha. Kohe VÄGA raske, sest sealsed regularid ongi nagu dongid, kes minraisevad, julmalt 3betivad, siis minbet cbetid ja muu pask.

                              Arvan, et kohandumiseks kulub seal väga palju aega.

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #120
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Irw loen seda ranka postitatud linki"küsi ppoker prolt".

                                Mõned küsimused on ülimalt harivad:

                                04-25-2008, 10:15 AM #28
                                SABR42
                                Carpal \'Tunnel

                                SABR42's Avatar

                                Join Date: Aug 2005
                                Location: Voted best poster of the nit forum.
                                Posts: 7,505

                                Re: The Well: SABR42
                                Quote:
                                Originally Posted by pattay

                                dead woman or live man

                                Necrophilia is a big no-no for me, so bring me the homoerotic action!

                                Comment

                                Working...