*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    :D

    lolololol vaadates seda käe historyt tuleb nutumaik suhu.

    See alexander_AA on terve eluaeg vist mikros passinud, sest kui mina nl10 mängisin, domineeris tema nimi seal. See oli siis ehk 2 aastat tagasi. Nii sick, kuidas vennad ei arene ja ei suuda üles liikuda.

    Ja keiss - sa mängid primas igat limiiti? Paar päeva tagasi nägin sind nl200 lauas.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Congratulations! You have fully earned your Deposit Bonus. YourPokerStars account has been credited in the amount of $4,000.00. Thanks for participating in the PokerStars VIP Award Bonus, andwe'll see you at the tables. The PokerStars Cashiercashier@pokerstars.com


      viiiiiiiiiiimaks ometi! Siis kui 100 punni oli puudu läksin ikka räigelt tilti, sest absoluutselt IGA laud lagunes laiali ja pidin uuesti lauda istuma. Peale seda kukkus net ja läks jälle 5 minutit kaduma, sain tagasi laudadesse, oota jälle blindid. Ja kui 30-40 punni puudu hakkasin lauad lagunema aga õnneks sain paaris suuremas potis paar bad beati ja seetõttu raket maksin ja punne tuli kolinal ning päris lõpp läks kiirelt.

      Boonuste hooramist ei soovita ka oma vaenlasele :D

      Comment

      • HotGutShot
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #63
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        wow 4k (Y)(Y)

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #64
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Algselt postitas ranka
          Congratulations! You have fully earned your Deposit Bonus. YourPokerStars account has been credited in the amount of $4,000.00. Thanks for participating in the PokerStars VIP Award Bonus, andwe'll see you at the tables. The PokerStars Cashiercashier@pokerstars.com


          viiiiiiiiiiimaks ometi! Siis kui 100 punni oli puudu läksin ikka räigelt tilti, sest absoluutselt IGA laud lagunes laiali ja pidin uuesti lauda istuma. Peale seda kukkus net ja läks jälle 5 minutit kaduma, sain tagasi laudadesse, oota jälle blindid. Ja kui 30-40 punni puudu hakkasin lauad lagunema aga õnneks sain paaris suuremas potis paar bad beati ja seetõttu raket maksin ja punne tuli kolinal ning päris lõpp läks kiirelt.

          Boonuste hooramist ei soovita ka oma vaenlasele :D
          Ja see boonus tuleb sul iga kuu?
          Sellisel puhul ikka tasub see vaeva nägemine ära või mis?! ;D

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #65
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Algselt postitas ranka
            :D

            lolololol vaadates seda käe historyt tuleb nutumaik suhu.

            See alexander_AA on terve eluaeg vist mikros passinud, sest kui mina nl10 mängisin, domineeris tema nimi seal. See oli siis ehk 2 aastat tagasi. Nii sick, kuidas vennad ei arene ja ei suuda üles liikuda.

            Ja keiss - sa mängid primas igat limiiti? Paar päeva tagasi nägin sind nl200 lauas.
            Jah ma tean, et ma ise oleks pidanud betima, aga läks nii ja tulemus ei sõltunud sellest, kas check-callisin või betisin, andis ikkagi ise alla :D Selle vana kohta oli mul kirjas, et ta kardabki ck-calli aga kui ise betid siis teeb re-raisesid ja ma ei tahtnud selle flopiga tema re-raise`i näha.

            Aga NL200 käisin seetõttu, et sinu mängu vaadata kusjuures trios on nii, et väga paljud mängijad mängivadki kõiki limiite. Kui läksin esimest korda NL50 siis paljudel olid sildikesed küljes. Järelikult olin neid varem allpool sildistanud. Kusjuures seal NL200 oli ka paar sellist vana.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas BuildUp
              Ja see boonus tuleb sul iga kuu?
              Sellisel puhul ikka tasub see vaeva nägemine ära või mis?! ;D
              Nope. Et seda boonust saada, siis on mul vaja 250,000 FPP. Kuna ma olen supernova ja mu VPP-d korrutatakse 3.5-ga, siis on mul vaja kokku ~71,500 VPP.

              NL100-as, Full Ring lauas kulub 71,500 VPP mängimiseks ca 200,000 kätt.
              NL200-as, Full Ring lauas kulub 71,500 VPP mängimises ca 150,000 kätt.

              Kuna ma kuus mängin miski 60,000 kätt, siis see boonus tuleb rohkem, kui kahe kuu peale ning selle vabastamiskes pean veel mängima 28,000 VPP (98,000 FPP) eest käsi. Aga see on ka Starsi kõige parem boonus ning ühe VPP hind tuleb päris hea ning see teeb üle 30% rakebacki. Pole paha suure pokkeritoa kohta.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas Keiss
                Aga NL200 käisin seetõttu, et sinu mängu vaadata....
                selleks sa ei pea ju lauda istuma

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #68
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Siis ei näe muckitud käsi shoves.

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #69
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Keegi clickandbuyst on raha välja kandnud, kaua see aega võtab?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Algselt postitas Keiss
                      Siis ei näe muckitud käsi shoves.
                      aa jah

                      Algselt postitas Davy
                      Keegi clickandbuyst on raha välja kandnud, kaua see aega võtab?
                      nope

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #71
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Stirlitz kõndis mööda öist Berliini.
                        Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...

                        "Dolby Surround," mõtles Stirlitz

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #72
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          ** Hand # 2231588025 starting - 2008-10-22 02:23:04
                          ** Fresh Ducks 2 [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

                          psyho21 sitting in seat 1 with €19.05
                          princessspy sitting in seat 2 with €37.15
                          jessica007 sitting in seat 3 with €11.71
                          headrauwr sitting in seat 4 with €5.73
                          zsugabubus16 sitting in seat 5 with €3.40
                          karpovek sitting in seat 6 with €4.65
                          MGPoker2 sitting in seat 7 with €11.31
                          Keiss sitting in seat 8 with €10.47[Dealer]
                          Petsmargus10 sitting in seat 9 with €7.85
                          gmistrz sitting in seat 10 with €14.68
                          Petsmargus10 posted the small blind - €0.05
                          gmistrz posted the big blind - €0.10

                          ** Dealing cards to Keiss: As, Kd
                          psyho21 folded
                          princessspy called - €0.10
                          jessica007 raised to €0.40
                          headrauwr called - €0.40
                          zsugabubus16 folded
                          karpovek folded
                          MGPoker2 folded
                          Keiss raised to €0.70
                          Petsmargus10 called - €0.70
                          gmistrz folded
                          princessspy folded
                          jessica007 called - €0.70
                          headrauwr called - €0.70

                          ** Dealing the flop: 2d, 4d, 7h
                          Petsmargus10 bet - €0.85
                          jessica007 called - €0.85
                          headrauwr called - €0.85
                          Keiss folded

                          ** Dealing the turn: 6s
                          Petsmargus10 bet - €0.90
                          jessica007 called - €0.90
                          headrauwr went all-in - €4.18
                          Petsmargus10 called - €4.18
                          jessica007 went all-in - €9.26
                          Petsmargus10 went all-in - €2.12

                          ** Dealing the river: Kh
                          Petsmargus10 shows: 7s, 2c
                          jessica007 mucks: 8s, 8c
                          headrauwr mucks: 7d, Ah
                          Petsmargus10 wins €17.19 from the main pot
                          Petsmargus10 wins €4.03 from side pot 1


                          Vot nii mängitakse pokkerit ja võidetakse!!! Mina aina jooksen oversetide otsa.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            72o on nuts, sest sa saad teha kahte masti, miski 20 rida, mitu tripsi, kahte paari jne.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #74
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Miks on mees, kes paljusid naisi põrutab, tegija, aga naine, kes paljude
                              meestega magab, lits?
                              Aga sellepärast, et kui sul on võti, mis kõik lukud lahti teeb, on see päris
                              kunn värk, aga kui sul on lukk, mille kõik võtmed lahti keeravad, on sul
                              lihtsalt sitt lukk.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #75
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Ma olen seda videot juba sitaks palju kordi vaadanud, aga endiselt hakkan ma igakord seda vaadates uuesti naerma: http://www.youtube.com/watch?v=jgzv4vqH9-o

                                ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...