Re: *** Offtopic olgu ... ***
:D
lolololol vaadates seda käe historyt tuleb nutumaik suhu.
See alexander_AA on terve eluaeg vist mikros passinud, sest kui mina nl10 mängisin, domineeris tema nimi seal. See oli siis ehk 2 aastat tagasi. Nii sick, kuidas vennad ei arene ja ei suuda üles liikuda.
Ja keiss - sa mängid primas igat limiiti? Paar päeva tagasi nägin sind nl200 lauas.
:D
lolololol vaadates seda käe historyt tuleb nutumaik suhu.
See alexander_AA on terve eluaeg vist mikros passinud, sest kui mina nl10 mängisin, domineeris tema nimi seal. See oli siis ehk 2 aastat tagasi. Nii sick, kuidas vennad ei arene ja ei suuda üles liikuda.
Ja keiss - sa mängid primas igat limiiti? Paar päeva tagasi nägin sind nl200 lauas.
Comment