Re: *** Offtopic olgu ... ***
Selline küss oleks-- aasta tagasi pelasin trios mingit 25$ rebuy turnat oli ka gar. auhinnafond-ei mäletagi enam täpselt kui suur---aga seis siis oli selline ,10 mehe finaallaud, olin UTG oma suuruselt mingi 6-7 koha stäkiga ja KKga- see oli esimene jaotus veel- turna oli mingi 6 tundi kestnud,öö oli,keha oli väsinud närvid läbi-esikoht sai mingi krt ei mäleta selline tunne et oli 10kilo$--see -selleks kimasin oma kunnid all-ini ja BB 3korda suurema stäkiga mõtles pikalt......tra ja callis oma A4ga ära-- muidugi tuli riverisse A --et siis kui ma mõtlen taolise situatsiooni peale--ei teagi kuidas ma praegu tegutseks--ütles veel chatis -et ma pidin callima--tuli veidsa haige jutt ;D aga sain südame pealt ära-arvake situatsiooni kohta miskit.Et siis just selles mõttes et iga rahakoht tõusis väga järsult-ühest küljest oli minu poolt nagu vähe haige liigutus teisest küljest double-up poleks paha olnud..
Selline küss oleks-- aasta tagasi pelasin trios mingit 25$ rebuy turnat oli ka gar. auhinnafond-ei mäletagi enam täpselt kui suur---aga seis siis oli selline ,10 mehe finaallaud, olin UTG oma suuruselt mingi 6-7 koha stäkiga ja KKga- see oli esimene jaotus veel- turna oli mingi 6 tundi kestnud,öö oli,keha oli väsinud närvid läbi-esikoht sai mingi krt ei mäleta selline tunne et oli 10kilo$--see -selleks kimasin oma kunnid all-ini ja BB 3korda suurema stäkiga mõtles pikalt......tra ja callis oma A4ga ära-- muidugi tuli riverisse A --et siis kui ma mõtlen taolise situatsiooni peale--ei teagi kuidas ma praegu tegutseks--ütles veel chatis -et ma pidin callima--tuli veidsa haige jutt ;D aga sain südame pealt ära-arvake situatsiooni kohta miskit.Et siis just selles mõttes et iga rahakoht tõusis väga järsult-ühest küljest oli minu poolt nagu vähe haige liigutus teisest küljest double-up poleks paha olnud..

Comment