*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Offtopic olgu ... ***

    ... postitatud siia. S.h. ka bad beadid, suckoudid, väiksemad võidud ja ühesõnaga kõik teemad, mis ei kannata või ei vääri omale uut teemat.

    tra ma ei saa seda postitama jätta :D


  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    AND THIS IS THE PURE FOLD... GOLD

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Peab vist tõesti mõne võitlusspordialaga tõsisemalt tegelema hakkama, muidu peaks kohe klubist või kasiinost takso peale istuma ;D

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          standard.
          ma söön oma mytsi ära, kui iga nv klubi Veenuse juures(Viru ringil) mõnda kaklust poleks. seal klubis käivad 90% venelased. aga tingimused on hea- hea suur asfaltplats, hea valgustus, pea alati on publikut, söögikoht peale liigutamist kohe võtta - mida sa veel tahad......

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #6
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              rofllllllllllllllllllll

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Ühendasin 2 teemat omavahel. Et tõin selle videode teema siia teemasse.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Suures linnas oli hiiglasuur kaubamaja, kust sai osta ükskõik mida, s .t tõesti ükskõik mida.
                    Lehte pandi teade vabast müüja kohast.
                    Töökohta tuli taotlema häbeliku poolne maapoiss.
                    Müügijuht pani poisi proovile:
                    - "Oled siis maalt tulnud?"
                    - "Ja-aa! "
                    - "Oled sa varem müümisega tegelenud?"
                    - "No jaa, küll ma seal maal...."
                    Häbelik poiss meeldis müügijuhile ja poiss sai töökoha.
                    Peale pikka, higist tööpäeva tuli müügijuht vaatama, kuidas poiss hakkama on saanud :
                    - "No, mitu müügitehingut oled teinud?"
                    - "Ühe"
                    Pomo oli natuke pettunud ja mainis :
                    - "Tavaliselt meie müüjad teevad 20-30 müügitehingut päevas. Millise väärtusega see üks siis oli?"
                    - "1.2 miljonit"
                    - "Üks koma kaks miljonit!!!! Mida imet sa talle õige müüsid??!?!"
                    - "No kõigepealt ma müüsin talle väikese õnge konksu, siis natuke suurema, siis Rapala komplekti ja kärbestega õngitsemise komplekti.
                    Loomulikult ta tahtis ka tamiili ja müüsin sellist täiesti tavalist, siis natuke tugevamat ja veel sellist korraliku barracudakestvat extra-tamiili.
                    No muidugi pidin ma müüma talle ka korralikud õnged ja spinningud ja siis me vaatasime, et paati oleks ka vaja. No ma viisingi ta paatide osakonda ja müüsin talle Marino 9000-nde spetsiaalsisustusega.
                    Seejärel ta arvas, et tema Volkswagen-maanteemuhk ei jaksa sellist riista järgi vedada ja me läksime auto osakonda. Seal müüsin talle Range Roveri ja järelhaagise. Kõik kokku maksis 1 198 160 EUR -i ".
                    - "Oh Jumal küll! Mees tuleb ostma õngekonksu ja sina müüd talle kogu selle kraami?"
                    - "No mitte päris...tegelikult tuli ta ostma naisele tampoone ja ma siis ütlesin, et sul nädalalõpp niikuinii perses, mine parem kalale..."

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      irw

                      Comment

                      • HotGutShot
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-78831591-502
                        played at "Buenos Aires" for USD RM from 2008-10-16 08:52 until 2008-10-16 08:53
                        Seat 1: GGGrande ($22 in chips)
                        Seat 2: LODYFLO ($7.03 in chips)
                        Seat 3: elbinguero ($10.21 in chips)
                        Seat 4: Suokki86 ($7.58 in chips)
                        Seat 5: mikeg2805 ($4.27 in chips)
                        Seat 6: Decim8or ($10 in chips)
                        Seat 7: eikmaster81 ($1.55 in chips)
                        Seat 8: Lakasitos ($11 in chips)
                        Seat 9: SmashZone ($8.15 in chips)
                        Seat 10: Phil-Good ($11.18 in chips)
                        ANTES/BLINDS
                        GGGrande posts small blind ($0.05), LODYFLO posts big blind ($0.10).

                        PRE-FLOP
                        elbinguero folds, Suokki86 folds, mikeg2805 calls $0.10, Decim8or folds, eikmaster81 folds, Lakasitos calls $0.10, SmashZone bets $0.30, Phil-Good calls $0.30, GGGrande folds, LODYFLO calls $0.20, mikeg2805 calls $0.20, Lakasitos calls $0.20.

                        FLOP [board cards: 4C,KS,4S ]
                        LODYFLO bets $0.30, mikeg2805 folds, Lakasitos folds, SmashZone calls $0.30, Phil-Good folds.

                        TURN [board cards: 4C,KS,4S,AH ]
                        LODYFLO bets $1.05, SmashZone calls $1.05.

                        RIVER [board cards: 4C,KS,4S,AH,4D ]
                        LODYFLO checks, SmashZone bets $2.10, LODYFLO calls $2.10.

                        SHOWDOWN
                        SmashZone shows [ AS,8S ]
                        LODYFLO mucks cards [ KH,6H ]
                        SmashZone wins $8.03.
                        SUMMARY
                        Dealer: Phil-Good
                        Pot: $8.45, (including rake: $0.42)
                        GGGrande, loses $0.05
                        LODYFLO, loses $3.75
                        elbinguero, loses $0
                        Suokki86, loses $0
                        mikeg2805, loses $0.30
                        Decim8or, loses $0
                        eikmaster81, loses $0
                        Lakasitos, loses $0.30
                        SmashZone, bets $3.75, collects $8.03, net $4.28
                        Phil-Good, loses $0.30

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          WeakTight is the number one poker hand review and line check community. Convert and Publish Online Poker Hands and Poker Sessions for Free.


                          Pead sisse logima, siis peale konverteerimist kasuta FTR käe formaati ning käsitis pead pärast kaardid üle käima.


                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          10 players
                          Converted at weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG elbinguero ($10.21)
                          UTG+1 Suokki86 ($7.58)
                          UTG+2 mikeg2805 ($4.27)
                          MP1 Decim8or ($10.00)
                          MP2 eikmaster81 ($1.55)
                          MP3 Lakasitos ($11.00)
                          CO SmashZone ($8.15)
                          BTN Phil-Good ($11.18)
                          SB GGGrande ($22.00)
                          BB LODYFLO ($7.03)

                          Pre-flop: ($0.15, 10 players)
                          2 folds, mikeg2805 calls $0.10, 2 folds, Lakasitos calls $0.10, SmashZone bets $0.30, Phil-Good calls $0.30, 1 fold, LODYFLO calls $0.20, mikeg2805 calls $0.20, Lakasitos calls $0.20

                          Flop: 4 K 4 ($1.55, 5 players)
                          LODYFLO bets $0.30, 2 folds, SmashZone calls $0.30, 1 fold

                          Turn: A ($2.15, 2 players)
                          LODYFLO bets $1.05, SmashZone calls $1.05

                          River: 4 ($4.25, 2 players)
                          LODYFLO checks, SmashZone bets $2.10, LODYFLO calls $2.10

                          Final Pot: $8.45
                          SmashZone shows: A 8

                          SmashZone wins $8.03 ( won +$4.28 )
                          LODYFLO lost -$3.75
                          mikeg2805 lost -$0.30
                          Lakasitos lost -$0.30
                          Phil-Good lost -$0.30

                          Comment

                          • HotGutShot
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #14
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            yay ty

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              muutsin oma posti natuke (kui ei lugenud) ja õhtul, kui peale m2ngimist uuendan ka postitamise reeglite juures seda.

                              Comment

                              Working...