Ei jõudnud foorumisse siin väga palju vahepeal. Pole nutitelefoni omanike sekka jõudnud, seega kvaliteet on hetkel nagu on. Üritan järgmine nädal parandada.
PS. kui keegi rankale nädala teises pooles meelde tuletab, siis ma usun, et ta aitab meelsasti.
Comment