Ja mis puutus ilase lõuaga turvameestesse siis tollel ajal kui igas eesti väikelinnas oli ka vähemalt 3 kasiinot neid ilalugu igas urkas. Ujusid külje alla juttu tegema, lootuses , et äkki visatakse ka talle midagi. Selles mõttes on reval park kasiino ikka väga eliit koht, kuna seal tulevad "saali töötajad" lihtsalt niisama juttu vestma. Üle eesti oli selliseid urka kasiinosid, kus istus paks vanamutt "jäätiseputkas" ja poolenisti suikus. Üks selline urgas v oli Sfinx kasiino Tartus barclay vastas pargis (seal nüüd mingi väike söögikoht). Peale seda kui min aparaatide nõue tõsteti 8 salt apraadilt 20 peale ja need urkad ei jõudnud 140 000 krooni kuus maksu maksta ja sinna ei mahtunudki need 20 masinat ära pandi ka sellised kohad kinni.
Mind hoopis huvitab, et standard pokkeriautommadil, kui duubeldad, siis sellel momendil, kui need 4 kaarti on tagurpidi, siis kas reaalselt masin "teab", mis kaardid need on või kuvatakse ikkagist random kaart, mille programm genereerib PEALE nupuvajutust?
kui vajutada korraga kõiki nuppe, siis loeb masin valituks kõige kõrgema võimaliku kaardi. (see ei pruugi küll duublit anda, kuna alati ei olegi ülekaarti.)
vähemalt aastal 1995 oli nii.
eelmisel aastal proovisin sama trikki tartu oly ekraaniga masinal. 0,20 euriste panustega.
2-3 korda läks õnneks. sain ilusti duubli.
aga seejärel juhtus midagi väga kummalist- järjekordse duubeldamise järel käis mingi virr-varr ja 4 euri viuhti kadunud.
läksin suurte silmadega saalitöötajalt uurima, et mis anomaalia see nüüd siis oli.
keriti mulle history ette ja näidati, et näed- panid ühel hetkel max panuse.
WTF ??? pole võimalik!!! ei pannud !!!
aga nii masin näitas.
järgmise paari AUSA toksimisega võitsin varem virr-varris kadunud raha tagasi.
sellise kogemuse järel paraku arvan, et ka saalitöötaja saab vajadusel mingit nuppu vajutada.
Lollidelt tulebki raha ära võtta, muidu võtab keegi teine.
Kasutan ühe sõbra mõtteid, mis pärast selle teema lugemist üles tekkisid. Ta ei soovinud ise postitada, aga kuna ma teen seda anonüümselt ja ta mõtted olid tõesti head (vähemalt minu arvates), siis kirjutaksin ise need siia. Loodan, et ta ei pahanda, et kirjutan/kasutan tema mõtteid.
Kasiino on ju tegelikult meelelahutus nagu teater, kino, hobisport. Me kõik oleme kõik miinuses teatris, kinos, pubides jne. Täpselt samamoodi nagu ka kasiinos. Too sõber ütles, et ta mängib vahest pokkerit, aga ta ei lähe lauda võitma. Ta teab, et on seal kaotav ja maksab oma meelelahutuse eest. Küll, aga on väga palju mängijaid, kes arvavad, et on pokkeris kõvad tegijad ja lähevad sinna võitma. Ometi neil reaalset eelist pikemas perspektiivis ei ole ning kaotavad raha.
Täpselt sama on kasiinomängudes - inimesed tahavad uskuda, et neil on eelis ja just nende süsteem, näpuvajutus või kellaaeg on see, mis toob neile kohale võidu. Analoogne näide oleks, et teed pokkeris suure-suure overbeti, et jõuga pank omale saada. See töötab ja võib töötada väga tihti, aga siiski pikemas perspektiivis kaotab ta raha.
Seega mängijad, kes mängivad seda, kui meelelahutust ja teavad, et jäävad miinusesse ei kategoriseeru lollideks. Siis oleksime kõik lollid. See on teenus, mille eest me oleme nõus maksma - olgu see slot, rulett, ülemakstud toit restoranis, kehv film kinos või äpardunud teos teatris. Lollideks jäävad ikka need, kes üritavad leida süsteeme, mis biidivad füüsika - ja matemaatika seadusi.
Viimase puhul on olemas süsteeme, mis töötavad ja tekitavad eelise kasiinomängudes, aga seda juhul, kui kasiino managment passiks käed rüppes. Süsteeme on nii landbased kui ka netikasiinodes, aga need baseeruvad kõik matemaatikal, mitte õigel ajal õige nupu vajutamisel ning neid ma avaldada ei saa.
Tean, et siia tuleb tark matemaatik nagu ruletiteemaski. See matemaatika peab paika vaakumis, aga eritingimustel see siiski muutub mängija kasuks. Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.
Kasutan ühe sõbra mõtteid, mis pärast selle teema lugemist üles tekkisid. Ta ei soovinud ise postitada, aga kuna ma teen seda anonüümselt ja ta mõtted olid tõesti head (vähemalt minu arvates), siis kirjutaksin ise need siia. Loodan, et ta ei pahanda, et kirjutan/kasutan tema mõtteid.
Kasiino on ju tegelikult meelelahutus nagu teater, kino, hobisport. Me kõik oleme kõik miinuses teatris, kinos, pubides jne. Täpselt samamoodi nagu ka kasiinos. Too sõber ütles, et ta mängib vahest pokkerit, aga ta ei lähe lauda võitma. Ta teab, et on seal kaotav ja maksab oma meelelahutuse eest. Küll, aga on väga palju mängijaid, kes arvavad, et on pokkeris kõvad tegijad ja lähevad sinna võitma. Ometi neil reaalset eelist pikemas perspektiivis ei ole ning kaotavad raha.
Täpselt sama on kasiinomängudes - inimesed tahavad uskuda, et neil on eelis ja just nende süsteem, näpuvajutus või kellaaeg on see, mis toob neile kohale võidu. Analoogne näide oleks, et teed pokkeris suure-suure overbeti, et jõuga pank omale saada. See töötab ja võib töötada väga tihti, aga siiski pikemas perspektiivis kaotab ta raha.
Seega mängijad, kes mängivad seda, kui meelelahutust ja teavad, et jäävad miinusesse ei kategoriseeru lollideks. Siis oleksime kõik lollid. See on teenus, mille eest me oleme nõus maksma - olgu see slot, rulett, ülemakstud toit restoranis, kehv film kinos või äpardunud teos teatris. Lollideks jäävad ikka need, kes üritavad leida süsteeme, mis biidivad füüsika - ja matemaatika seadusi.
Viimase puhul on olemas süsteeme, mis töötavad ja tekitavad eelise kasiinomängudes, aga seda juhul, kui kasiino managment passiks käed rüppes. Süsteeme on nii landbased kui ka netikasiinodes, aga need baseeruvad kõik matemaatikal, mitte õigel ajal õige nupu vajutamisel ning neid ma avaldada ei saa.
Tean, et siia tuleb tark matemaatik nagu ruletiteemaski. See matemaatika peab paika vaakumis, aga eritingimustel see siiski muutub mängija kasuks. Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.
Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.
arbitraaž tähendab seda, et mingi sündmuse juhtumise tõenäosus on mitme bookie hindadest tuletades alla 100%
kui see juhtub, pole loogiliselt võimalik, et kõikidel kontoritel on eelis
ergo ei pea su väide paika
arbitraaž tähendab seda, et mingi sündmuse juhtumise tõenäosus on mitme bookie hindadest tuletades alla 100%
kui see juhtub, pole loogiliselt võimalik, et kõikidel kontoritel on eelis
ergo ei pea su väide paika
See väide ei peagi paika pidama. Samamoodi ei pea paika väide, et overbet on bshit. Tahtsin tuua illustratiivse näite, et teatud tingimustes võib panus muutuda kasumlikuks liigutuseks ehk teisisõnu kihlvekontoreid ei oleks olemas, kui nende panused ei oleks kontorile +EV, aga teatud tingimustes saad sa ühest august raha liigutada teisest august kasumiga välja.
Mmm.. Ma ei tea milline matemaatik siia tulema pidi, rrr ? Või äkki ...
Eem eritingimused on saadaval, seega on ka mängud biiditavad... need, kes seda ära kasutavad on sügavates rahades.
Senikaua kuni võimalusi pole kasutatud kehtib see üldlause ... ei võida pikemas perspektiivis.
Comment