Kasiinod ja mänguautomaatid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #1

    Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kohe alguses tahaks mainida, et ma ei tee seda teemat selleks, et kuulda või jagada soovitusi , kuidas mingit masinat biitida

    Kes on teadlik võiks jagada teadmisi, kuidas erinevad masinad töötavad. Lihtsalt uudisimust. Jutte liigub erinevaid mitmeid. Selge on see, et apraadid on saatanast.

    Ma ise olen näiteks kuulnud, et kasiino töötaja saab letitagant valida kas aparaat " annab või ei anna " Umbes nagu valib 10 leveli seast õige välja. Level 1 siisei anna koheü ldse ja level 10 viskab ainult boonuseid. See jutt tundub bs. Vaevalt ühelegi töötajale selliseid volitusi antakse. Räägitakse ka, et aparaadi enda küljest saab levelit valida.

    Kes midagi sellest teab võiks siia kirjutada ja mind ka harida
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Mänguautomaatidega on nii, et long run maja võidab alati. Masinatel saab menüüst vastavad protsendid paika panna, mingit tuumafüüsikat siin ei ole.

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #3
      Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

      Aga neid masinabiitijaid on ka olnud. St ükshetk, kui jackpot on piisavalt suur, siis tuleb asi +ev. Eesti ka sellist asja on? Või üleüldse maailmas enam selline asi toimib?

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #4
        Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Mänguautomaatidega on nii, et long run maja võidab alati. Masinatel saab menüüst vastavad protsendid paika panna, mingit tuumafüüsikat siin ei ole.
        Selles ma ei kahtle, et maja võidab alati. Aga seadistused/protsendid ja kuidas kõik see käib huvitakski :P

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

          Chainsaw (Allen Kessler) biidib aint.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Aga neid masinabiitijaid on ka olnud. St ükshetk, kui jackpot on piisavalt suur, siis tuleb asi +ev. Eesti ka sellist asja on? Või üleüldse maailmas enam selline asi toimib?
            Kui tuimalt 500 eeguste masinasse toppimist ja maxbeti vajutamist masina biitimiseks nimetada saab, siis olen seda näinud. Kui sama isik masinast 70k eeku välja võttis, küsisin, et läheb hästi? Vastuseks sain, et nii ja naa, olen siia 130k juba sisse tagunud.

            Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
            Selles ma ei kahtle, et maja võidab alati. Aga seadistused/protsendid ja kuidas kõik see käib huvitakski :P
            No igal automaadil on menüü, tegu siiski ju migil tasemel arvutiga. Lähed menüüsse ja paned seaded paika ja korras. Seadistada said kõigi eelduste kohaselt vastavate privileegidega inimesed. Lihtinimesed said menüüs ainult ringi kolada ja veenduda, mis ja kui palju.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

              Tänapäeval nüüd vaevalt enam kohapeal midagi seadistatakse, kõik käib võrgus. Vanasti sai varahommikusel ajal üle kasiinotöötaja õla kiigates ikka nähtud palju in ja palju out on läinud.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                Longrunnis masinaid alati biitinud. Süsteem oli lihtne, enne pidu hollika alt läbi 100 sisse (pokrit mängisin), kõik võidetud raha duubeldasin niikaua kuni enam-vähem summa tuli 600+ ja siis raha välja ja minema. Tihti muidugi ei võitnud, siis sisse ka rohkem ei pannud. Mäng ei kestnud kaua, 100 eest umbes 6-10 ste panustega mängisin, siis ei tekkinud sellist istumismõnu ka, sai mugavalt lipet lasta.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #9
                  Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                  Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                  Kui tuimalt 500 eeguste masinasse toppimist ja maxbeti vajutamist masina biitimiseks nimetada saab, siis olen seda näinud. Kui sama isik masinast 70k eeku välja võttis, küsisin, et läheb hästi? Vastuseks sain, et nii ja naa, olen siia 130k juba sisse tagunud.
                  Kusagil FOX kanalil oli saade nendest kasiinobiitijatest. Ala need, kes ruleti laua kulumise ära taipasid ning oli ka selliseid, kes olid kuidagi ära arvutanud, et kui mingi aparaadi jackpot on piisavalt kõrge, siis on +EV kangi tõmmata. Käisid mingi perega kasiinos iga päev mitu tundi, vahetasid masinaid ja printisid :D Ei ole mingi gambol-degen jutt.

                  Tekkis huvi, et kas selliseid skeeme saab nüüd ka või mitte.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Tänapäeval nüüd vaevalt enam kohapeal midagi seadistatakse, kõik käib võrgus. Vanasti sai varahommikusel ajal üle kasiinotöötaja õla kiigates ikka nähtud palju in ja palju out on läinud.
                    Võimalik, et juba siis käis asi mingit pidi üle võrgu. Ma räägin aastast 2003 :)

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    Kusagil FOX kanalil oli saade nendest kasiinobiitijatest. Ala need, kes ruleti laua kulumise ära taipasid ning oli ka selliseid, kes olid kuidagi ära arvutanud, et kui mingi aparaadi jackpot on piisavalt kõrge, siis on +EV kangi tõmmata. Käisid mingi perega kasiinos iga päev mitu tundi, vahetasid masinaid ja printisid :D Ei ole mingi gambol-degen jutt.

                    Tekkis huvi, et kas selliseid skeeme saab nüüd ka või mitte.
                    See oli tavaline. Kui JP suuremaks läks oli saal kärbseid täis!

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #11
                      Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                      If you want to beat it you have to cheat it. Mis seal ikka, tõmbad aga kuidagi mingi ussi neile võrku- osadel kasiinodel on ju üsna suured võrgud, kus kõik masinad ühendatud ning häkid endale mõne jackpoti. Või mindcontrollid masinaid ja käsid neil royaleid jagada pidevalt. Choice is yours, young apprentice.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #12
                        Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                        Soetasin kunagi endale koju enim levinud eesti kasiinodes oleva Game Kingi aparaadi. Võtab vastu eesti kroone ja münte ning saab menüüst ka raha ette panna. Ning näitab ka erinevate mängude % mida saab muuta. Aparaat reeglina loeb sisse ja välja võetud raha hulka ning % arvutatakse LÄBI MÄNGITUD rahast. Ning seda saab aparaadil muuta ainult mõne % ulatuses. ehk mingi 94% kuni 98%.

                        Selline kast siis

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #13
                          Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                          Soetasin kunagi endale koju enim levinud eesti kasiinodes oleva Game Kingi aparaadi. Võtab vastu eesti kroone ja münte ning saab menüüst ka raha ette panna. Ning näitab ka erinevate mängude % mida saab muuta. Aparaat reeglina loeb sisse ja välja võetud raha hulka ning % arvutatakse LÄBI MÄNGITUD rahast. Ning seda saab aparaadil muuta ainult mõne % ulatuses. ehk mingi 94% kuni 98%.

                          Selline kast siis
                          Sõbrad tõmbavad maja vastu kangi kui külas käivad v ? :D

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #14
                            Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                            Olympicu mystery jackpot oli muidugi naljakas, et tavaliselt kukkus see vahemikus 200 000 eeku kuni 600 000 eeku, aga kui selgeks, et euro tuleb siis hakkati seal seda numbrit juba koguma mingi 2009 aasta keskel (kõvasti enne eurot) ja mängurid muudkui toppisid raha auku, et jaakpott on nii suur ja kohe kohe hakkab tulema. Lõpp vaatus oli see, et 5 miljonit krooni sai mingi praepanni ostma läinud vanamutt mõned kuud tagasi. Olympicu kodulehel hüppas koguaeg reklaambänner numbriga ette et palju jaakpott on. Ning see oli GIF formaadis. Seega oli see neil koguaeg ette valmis treitud. Olympicul oli uhke reklaamida mingit 380 000 eurist jaakpotti, tavapäraselt oleks see olnud mingi 20 000 euri. Rahavast peab ju millegai mängima meelitama.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

                              http://www.osta.ee/original-igt-game...-32248226.html

                              Hetkel ka siis üks selline müügis. Krt, kus tahaks ühte sellist omale koju. Ehk on neid "klassikalisi" mänge ka kusagil netis võimalik mängida või alla laadida?

                              Sick, vanasti oli 0.50 krooni ja mõnel isegi veel väiksem minimaalne panus, nüüd juba 0.50 €.
                              Last edited by Potsataja; 02.01.13, 16:25.

                              Comment

                              Working...