Re: Kasiinod ja mänguautomaatid
Mina ostsin selle kasti 4000 krooni eest. Aparaat kaalub tugevalt üle 100 kilo. Neljakesi vedasime koormarihmadega seda viiendale korrusele. Üksvahe kui need igasugused city, play in, jne.. kasiinod pankrotti läksid siis liikus neid aparaate päris odavalt. Hinnad olidki vahemikus 1500 kuni 5000 krooni, kuigi raamatupidamises oli aparaati jääkväärtus 80 000 krooni. ca 100K eegise alghinnaga müüdi neid ka pankroti oksjonitel. Ja ausalt öeldis, alguses on huvitav max bettidega lahmida ja boonuseid oodata jne... Paari kuu pärast viskab üle. Peale seda kui polnud kasti juba pool aastat tööle pannud müüsin kaks korda kallimalt maha.
Ja neid kohti kus saab klassikalisi mänge netis taguda peaks leiduma.
Mina ostsin selle kasti 4000 krooni eest. Aparaat kaalub tugevalt üle 100 kilo. Neljakesi vedasime koormarihmadega seda viiendale korrusele. Üksvahe kui need igasugused city, play in, jne.. kasiinod pankrotti läksid siis liikus neid aparaate päris odavalt. Hinnad olidki vahemikus 1500 kuni 5000 krooni, kuigi raamatupidamises oli aparaati jääkväärtus 80 000 krooni. ca 100K eegise alghinnaga müüdi neid ka pankroti oksjonitel. Ja ausalt öeldis, alguses on huvitav max bettidega lahmida ja boonuseid oodata jne... Paari kuu pärast viskab üle. Peale seda kui polnud kasti juba pool aastat tööle pannud müüsin kaks korda kallimalt maha.
Ja neid kohti kus saab klassikalisi mänge netis taguda peaks leiduma.
TC
Comment