Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #1516
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.
    Ei suuda hetkel isegi silme ette kujutada milline 5110 välja näeb.

    Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.

    Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #1517
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      Ei suuda hetkel isegi silme ette kujutada milline 5110 välja näeb.

      Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.

      Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1518
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        32 ja 33 olid hilisemad mudelid. 5110 oli tavaline tel, selle lux versioon oli 6110

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #1519
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Hakkasin mõtlema ja teen ühe ülesande. Ei ole raske leida inimest, kes oleks nõus flippama €1 peale. Seega pm. aasta vältel me leiaks iga päev ühe. Me oleme pärit Indiast ja €1 on meile suur raha. Samas võitsime freerolle ja meil on €10 000 bankroll.

          Kui me flippame, siis võidame keskmiselt 50% ajast. Ja ma arvan, et 10 000 korda me flippi ei kaota ehk teisisõnu bustoks ei lähe. Correct?

          Aga kui me leiame ühe inimese, kes on nõus flippama ja lõpmatu arv kordi ning igakord me hit and runnime, kui me oleme plussis ühe flipi.

          Siin jookseb mu aju kokku. Näiteks: täna hnr-ime codeccit, homme lenci jne. Seega me jääme iga päev vähemalt ühe flipga plussi. Kuidas sellises olukorras long run tuleks? Mõtlen, et kui ülesanne on ideaalsetes tingimustes ehk me leiame iga päev inmese, kes flippab lõpmatuseni. Me peame ju mingi aeg jääma ühe flipiga plussi.

          Seega, kui see on võimalik siis long runnis jookseb populatsiooni iga isend ühe flipiga alla EV ja mina nii räigelt üle EV. Kas see on võimalik praktikas või ainult teoorias? Kas ma mõtlen midagi valesti?
          Kui võtta üheks flipiseeriaks 1€ net gain või 10 000€ bustosse minek, kas siis nii ei ole, et 1/10 000 ajast lõpeb flipiseeria bustoga ja 9 999/10 000 ajast võidame 1€? Ehk täpselt 0EV tuleb lõpuks ikkagi. Ei ole matemaatikas eriti pädev, aga mina saan nii aru.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #1520
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            0 EV flip. Infinite flips. Risk of ruin 100%

            Selleks, et bustoks minemise risk ei oleks 100% peab flip +EV olema.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1521
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              kes ranka jälle päiksekätte lasi?

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1522
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Peab seal aasias ikka jõhkralt igav olema kui sellised asjad pähe tükivad.
                Ahjaa, palju õnne sünnipäevaks ka.

                Comment

                • ninasarvik
                  Jube Noob
                  • May 2011
                  • 124

                  #1523
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Millest oleneb see, kas saad tuludekist midagi tagasi ka? Ütleme, et kui ma käisin eelmisel aastal 5kuud ametlikult tööl, kas on miskit tagasi saada?

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #1524
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    midagi ikka saad, oleneb aint kui palju, mingi max piir tuleb ette...

                    Comment

                    • maarios
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 89

                      #1525
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      TKTK on kool. Ja teisel kursusel tegeleme juba natuke tõsisemate asjadega tõesti.
                      Mida head sa seal TKTKs õpid ? Kes sul seda matat annab?
                      Sai ise kah kunagi seal kaks aastat vegeteeritud, kuni avastasin (peale praktikaid), et kasulikum on tööd teha :)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1526
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        lasin starsil mõned käed saata, mis arvuti crashimise ajal automaatselt importimata jäid. tegin kätest copy/paste ja panin notepaid faili. nüüd kui tahan manual importi teha, siis tuleb selline error: Encountered unexpected end of hand history. PT3 siis. googeldades nagu midagi leidis, aga mind need lahenduse ei aidanud.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1527
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas maarios Vaata postitust
                          Mida head sa seal TKTKs õpid ? Kes sul seda matat annab?
                          Sai ise kah kunagi seal kaks aastat vegeteeritud, kuni avastasin (peale praktikaid), et kasulikum on tööd teha :)
                          Hoonete ehitus on eriala. Matemaatikat annab Künnapas. Alates kevades üks vene nimega proua, kes pidi üsna julm tegelintski olema. Saab näha.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1528
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Tulen ka järgmine aasta sinna prolly teedeehitust.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #1529
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Keegi Londonis ei ela ja ei taha öömaja pakkuda 4 vastu 5 ja väikse tõenäosusega 5 vastu 6?

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1530
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                i lol'd

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...