Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Ei suuda hetkel isegi silme ette kujutada milline 5110 välja näeb.
Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.
Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.
Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.


Comment