Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1501
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Infinite printingzz?
    jep: LINK

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1502
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Mina saan nii aru, et kui sa võtad 1$ välja, siis edaspidi hakkab tõenäosus tasanduma 1$ madalamal, kui 50:50. Kui uuesti välja võtad, siis juba 48:52 sinu kahjuks jne. Lõpuks ei ületagi nihe enam sinu väljavõetud summat, niiet jäädki lõputult tilbendama miinusesse, nagu Codecci ütles.
      Ei, tõenäosus jääb alati 50:50, kaartidel pole mälu.

      Aga tuleb nt 1000€ downswing ja ei ületagi kunagi enam plusspiiri, vaid jääb -€2000 ja -€1 vahele tolknema. Ei tea kui võimalik see on tho, pole just eriti kõva matemaatik, vb kõvasti suuremad või kõvasti väiksemad swingid realistlikumad, aga piltiku näitena peaks töötama
      Last edited by Codecci; 31.01.13, 12:28.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1503
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ei, tõenäosus jääb alati 50:50, kaartidel pole mälu.

        Aga tuleb nt 1000€ downswing ja ei ületagi kunagi enam plusspiiri, vaid jääb -€2000 ja -€1 vahele tolknema. Ei tea kui võimalik see on tho, pole just eriti kõva matemaatik, vb kõvasti suuremad või kõvasti väiksemad swingid realistlikumad, aga piltiku näitena peaks töötama
        Ületab! Kui me teeme lõpmatu arv flippe, ja mingi aeg saame plussi vastase suhtes, siis alles quitime. Mingi aeg peaks see juhtuma. Ma ei areta mingit süsteemi, jäin lihtsalt mõtesse, et selline asi oleks ju TEOREETILISELT võimalik.

        Aga kui ma õigesti aru saan siis tekib sama probleem, mis martingales: vaja on lõpmatut rolli. Obv me 10000 flipi peale €10 000 busto ei pane, aga miljardi €1 suuruse flipi juures 10 000 suurune vahe on alla ühe protsendi.

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #1504
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          rake sööb ka ju raha

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1505
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #1506
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Kuna graphfffide teema tueb?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1507
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Ma sain valesti aru. Mõtlesin, et koguaeg flippate 1$ peale, mitte vastase võidu korral 4$ peale jne. Siis tulevad mängu jah lõpmatud bankrollid, mis niikuinii ei saa suureneda.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1508
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.
                  5110 oma aja kohta prolly top 3 telefon ja kui oleks protsentuaalselt oma aja kõige populaarsemate telefonide top, siis 5110 kuuluks sinna, aga tol ajal müüdi üleüldse vähe mobiile, sest tegemist oli veel kalli luksusesemega.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1509
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1510
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ületab! Kui me teeme lõpmatu arv flippe, ja mingi aeg saame plussi vastase suhtes, siis alles quitime. Mingi aeg peaks see juhtuma. Ma ei areta mingit süsteemi, jäin lihtsalt mõtesse, et selline asi oleks ju TEOREETILISELT võimalik.
                      ei pruugi... kui sa oled mingi mõjuvalt suure kasumi teeninud hnr'des, piisavalt suur, et nö short term variatsiooni kõikumist katta.. siis mingi hetk võibki tulla sisuliselt session.. kus sa jäädki kahjumisse... võid isegi 0i tulla, aga enam plussi poolele ei jõua.. iga hnr'tud taalaga sellise sessiooni tulemise tõenäosus suureneb..

                      Comment

                      • K2okfor_Mey
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2012
                        • 429

                        #1511
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
                        yep sama siin võtsin ykskord tuunitud hobedase korpusega 5110 vanalinna läbule 2009.a kaasa, sai mindud mingi mõnusasse place chillima kõigil moblad laual (iphoned jms uued pillid minu 5110 ka seal) kõik märkasid 5110-t ja nentisid cool phone :D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1512
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
                          Mu ühelgi tuttaval (sel ajal siis vanematel ja vanematel sugulastel) polnud tutikat 5110 't, nende põlvkonnas oli esimene levinud pill Ericsson GH628/688, enda põlvkonnas (5-6 klassi tatikana) esimene telefon mis levis oli 3310 üldse.

                          Comment

                          • raaids
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 606

                            #1513
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
                            Usun et see oli ainult Euroopas nii..

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1514
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
                              1999 maksis 5110 minu arust umbkaudu sama palju, kui oli keskmine palk ehk 4400 krooni kanti. Hetkeseisuga oleks see siis 850€+ väärt telefon.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1515
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                vbl jah, see 5110 oli euroopa ja eesti teema. aga, et ta top 20 ka pole see on eriti suur üllatus. siit moraal - ära kujuta kunagi ette, et see jumala ja muude normaalsete loomade poolt hüljatud maakeraperseauk kus sa elad, on maailmanaba :D

                                Comment

                                Working...