Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1306
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Teadus on nii overrated ja lapsekingades
    Teadus on underrated ja lapsekingades*

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #1307
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Teadus on nii overrated ja lapsekingades
      Samahästi võiks öelda, et truth is overrated.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1308
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Esimesed 24h oli suht OK kasuisa sõnul, kuid täna hommikul kohutav suitsunälg juba. Eks see loobumise teema ole peas ka kinni ikka. Pead ise väga väga tahtma ilmselt.

        Loogiliselt võttes peaks organism ju olema ''WTF? näoga'' kui inimene on tõmmanud 2,5-3 pakki ( ligi 60sigaretti ) päevas ja järsku quitib.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1309
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          kui pea teadust ei biidi, siis on muidugi raske sellest aru saada.

          väike soovitus siiski on. Kui kunagi peaks tervisega midagi juhtuma, siis loodan, et olete oma arvamusest üle ja lähete arsti juurde, mitte ei hakka ennast kodus nõeltega torkima (tho alternatiivmeditsiini ma üldiselt väga ei alahindaks, kuid seal on väga suur mõju ka platseebol)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1310
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Kõige parem on nii, et kui tahad teed ja kui ei taha ei tee.
            Ma tahan koguaeg teha

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #1311
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Ega see tablett sul valu põhjust ei ravi. Pudel viina võtab kah hommikul tuumapohmaka ära, minujaoks on enamus meditsiinist sama tase.
              wrong. tablett võib ka valu põhjust vabalt ravida.antibiootikumid näiteks. alati muidugi ei ravi jh.siis minnaksegi arsti juurde.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1312
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Esimesed 24h oli suht OK kasuisa sõnul, kuid täna hommikul kohutav suitsunälg juba. Eks see loobumise teema ole peas ka kinni ikka. Pead ise väga väga tahtma ilmselt.

                Loogiliselt võttes peaks organism ju olema ''WTF? näoga'' kui inimene on tõmmanud 2,5-3 pakki ( ligi 60sigaretti ) päevas ja järsku quitib.
                Suitsu sõltuvus on üsna karm- ma olen ise sigarettide küüsis olnud ja sellest loobumine on raske, kuid IMO kui oled korra loobunud ja mingi teatud nõksu ja õige attitude'i ära tabanud, kuidas ilma suitsuta olla ja hakkama saada, siis hiljem on juba lihtsam loobuda. Kuskilt olen lugenud, et tubakasõltuvusest vabanemise raskus pidi sarnane olema heroiinisõltuvusest vabanemisega- seda kindlasti mitte füüsilises plaanis siis.
                Tegin kiire google ka ja ei tea tõesti allika usaldusväärsust, kuid siin see on: http://www.news-medical.net/news/201...ng-heroin.aspx
                Last edited by Vandalar; 27.01.13, 17:03.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1313
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                  wrong. tablett võib ka valu põhjust vabalt ravida.antibiootikumid näiteks. alati muidugi ei ravi jh.siis minnaksegi arsti juurde.
                  Suurepärane loogika, siin harrastatakse seda väga aktiivselt. Alguses sööd antibiotsi ja alles siis võib-olla uurid, mis viga oli.

                  Alternatiivmeditsiini mahategijatel on osaliselt õigus, vahel on tõesti vaja tablette süüa, aga mis te tahate väita, et inimesed söövad parajas koguses tablette praegu ja sellega on kõik okei?
                  Karupoeg, sulle midagi: http://www.youtube.com/watch?feature...y2uiQGA#t=139s
                  Last edited by Spewmonkey; 27.01.13, 17:06.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #1314
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Igasugu valuvaigistid on küll bullshit. Muude ravimite kohta ei oska öelda

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1315
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Suurepärane loogika, siin harrastatakse seda väga aktiivselt. Alguses sööd antibiotsi ja alles siis võib-olla uurid, mis viga oli.

                      Alternatiivmeditsiini mahategijatel on osaliselt õigus, vahel on tõesti vaja tablette süüa, aga mis te tahate väita, et inimesed söövad parajas koguses tablette praegu ja sellega on kõik okei?
                      Karupoeg, sulle midagi: http://www.youtube.com/watch?feature...y2uiQGA#t=139s
                      ei saanud pihta. Miks sa just mulle seda näitad?
                      Ei ole alternatiivmeditsiini vastane. Samuti ei poolda pillide (kergekäelist) kirjutamist. Samas on fakt see, et mõnes olukorras on need vajalikud.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1316
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        ROFL
                        Sattusin sellise asja peal juhuslikult
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Isegi pokkerit mainitakse :D

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #1317
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          ei saanud pihta. Miks sa just mulle seda näitad?
                          Ei ole alternatiivmeditsiini vastane. Samuti ei poolda pillide (kergekäelist) kirjutamist. Samas on fakt see, et mõnes olukorras on need vajalikud.
                          Lihtsalt kõrvalmärkuseks, tundus tabav.
                          Selle faktiga on selline asi, et ma ei näinud ühtegi postitust siin threadis, kus oli kirjas, et tablette ei tohiks üldse süüa.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1318
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Lihtsalt kõrvalmärkuseks, tundus tabav.
                            Selle faktiga on selline asi, et ma ei näinud ühtegi postitust siin threadis, kus oli kirjas, et tablette ei tohiks üldse süüa.
                            ok, ei saa siiski tabavusest aru, kuna ei puutu otseselt minusse ega minu väidetesse.

                            Ja minu ainuke postitus oli suunatud labastele väidetele nagu "pudel viina pohmakaga on sama mis ravimit võtmine" ning "teadus on overrated"

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1319
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Ise ei oska midagi öelda sellise ravi peale ja pole meetodeid aktiivselt proovinud, aga mõned lähedased usuvad ja nende jaoks töötab. Kokkuvõtvalt absoluutselt kõik on minddsetis kinni.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #1320
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Suurepärane loogika, siin harrastatakse seda väga aktiivselt. Alguses sööd antibiotsi ja alles siis võib-olla uurid, mis viga oli.

                                Alternatiivmeditsiini mahategijatel on osaliselt õigus, vahel on tõesti vaja tablette süüa, aga mis te tahate väita, et inimesed söövad parajas koguses tablette praegu ja sellega on kõik okei?
                                Karupoeg, sulle midagi: http://www.youtube.com/watch?feature...y2uiQGA#t=139s
                                ütlesin seda et algul sööd antibiotsi ja siis uurid mis viga w.palun tõesti ära kommenteeri kui sa ei tea millest sa räägid.(ise olen ka tablettide vastane btw)

                                Comment

                                Working...