Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
sa oled vist liiga palju tarku raamatuid lugenud või jõudsid ise selle tõeni?
EDIT: Lugesin nüüd kogu teema lõpuni. Mis ajendil päästab lapsevanem oma lapse uppumisest sellisel juhul, kui keegi teine seda nägemas pole? Või tähendab see hoopis lapsele paratamatut surma, kuna pealtnägijate puudumisel ei hooli ema/isa oma lapsest ja laseb tal rahus uppuda?
Rakendame analoogset näidet parimate sõprade puhul. Kas sa ei oleks nõus päästma oma parimat sõpra kindlast surmast, teades, et päästmise puhul on 50/50 võimalus, et saad ise surma?
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
EDIT: Lugesin nüüd kogu teema lõpuni. Mis ajendil päästab lapsevanem oma lapse uppumisest sellisel juhul, kui keegi teine seda nägemas pole? Või tähendab see hoopis lapsele paratamatut surma, kuna pealtnägijate puudumisel ei hooli ema/isa oma lapsest ja laseb tal rahus uppuda?
Rakendame analoogset näidet parimate sõprade puhul. Kas sa ei oleks nõus päästma oma parimat sõpra kindlast surmast, teades, et päästmise puhul on 50/50 võimalus, et saad ise surma?
Comment