Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #241
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas sa oled retard?
    Milleks küsivas vormis?

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #242
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Milleks küsivas vormis?
      Lootus sureb viimasena.

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #243
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Kas sa oled retard?
        inimene on lihtsalt õnnetu ega oska midagi muud hetkel peale hakata
        ega kainer vms. ei aita, on vaja leida midagi/keegi, mis/kes õnnelikuks teeb ning alkoholism kaob
        aga seda imo ta enda algatusel küll ei saavuta
        Last edited by Jeebus; 06.01.13, 16:54.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #244
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Ses suhtes, et potsataja sa oled alkohoolik, aga ma loodan et sa tahad vähemalt olla hea alkohoolik. Hea alkohoolik ei ohusta teiste elusid oma tegevusega, nii et palun järgmine kord varu viinad ette või käi jala. Loodan, et Laekvere kandis täna ühele vanale universaal escortile hääli sisse ei lööda.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #245
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            ma olen ka semi alkohoolik ma usun .. mulle lihtsalt maitseb alko maitse .. shit happens aga noh elu segama pole hakanud veel .. seetõttu ehk semi alkohoolik

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #246
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Täna jõudsin arusaamisele, et siin foorumis on nii 3+ tüüpi, kes saavad aru, et nad on täiega joodikud ja minimaalselt 30+ joodikut, kes kujutavad endale ette, et nad seda ei ole.

              Spew ja rahvavaenlane, olete te joodikud või mitte?

              Muide, muil on 0,6l viina keres ja ma kavatsen poodi lisa järgi sõita. Palun saatke pollid ette, et ma veidi kaineneda suudaksin ja sellist jama enam ei teeks.

              Kui level ei ole, siis sa oled ikka täielik debiilik ja loodan, et paned kuskil inimtühjas kohast teelt välja, et isu ära läheks.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #247
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Keegi mingit asjalikku DVD rippimise programmi teab soovitada. Oluline on, et ka encrypted DVD ära ripidb?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #248
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  lool n2gin nyyd potsataja seda posti .. tavaliselt ma ta poste ei loe .. viimane lõik on obv parim. loodan et sa leiad ansipi või kellegi keda hiljem süüdistada, et trahvid on suured

                  e: kuskil sa r22kisid et oled invaliid või semi nõdrameelne. tohid üldse juua v .. äkki sõidab katus päris ära
                  Last edited by leits; 06.01.13, 17:24.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #249
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    mulle meeldib täiega õlu. nädalas läheb umb 8-10 pudelit. täiega hea on õhtul teleka ees külma õlle lasta.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #250
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Täna jõudsin arusaamisele, et siin foorumis on nii 3+ tüüpi, kes saavad aru, et nad on täiega joodikud ja minimaalselt 30+ joodikut, kes kujutavad endale ette, et nad seda ei ole.

                      Spew ja rahvavaenlane, olete te joodikud või mitte?

                      Muide, muil on 0,6l viina keres ja ma kavatsen poodi lisa järgi sõita. Palun saatke pollid ette, et ma veidi kaineneda suudaksin ja sellist jama enam ei teeks.
                      Selles suhtes, et sõimake, mis te tahate, aga teist nii head drunken-trükkijat kui Imric mina küll ei tea.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #251
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Täna jõudsin arusaamisele, et siin foorumis on nii 3+ tüüpi, kes saavad aru, et nad on täiega joodikud ja minimaalselt 30+ joodikut, kes kujutavad endale ette, et nad seda ei ole.

                        Spew ja rahvavaenlane, olete te joodikud või mitte?

                        Muide, muil on 0,6l viina keres ja ma kavatsen poodi lisa järgi sõita. Palun saatke pollid ette, et ma veidi kaineneda suudaksin ja sellist jama enam ei teeks.
                        Tundub, et oled hästi kursis kõigi tegemistega.

                        ma kvalifitseerusin?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #252
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Mäletate, kui veel pokkeriprode IRC chat oli? Vot, kes mäletab, siis kui ma seal irwitasin ja smilesid ridamisi ladusin, siis ma olin pilves. Vot. Mõni veel küsis, et mida sa suitsetad vms . Elus juhtub.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #253
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Iseenesest huvitav arutelu, aga peale ligi tunniajast arutlemist naisega sai siiski poes ära käidud, kuigi pidi s*taks lubadusi ka jagama, mida ma ka pidada kavatsen.

                            Peale seda, kui Laekvere kandis ühele semipedofiilist pereisast konstaablile päitsed pähega pandi ehk jalaga persse anti on siinkandis igasugustel jobudest roolijoodikutel päris pro elu.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #254
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              huvi pärast küsin, et kas sa joomise kõrvalt naisega keppi ka veel teed? või on põhivajaduseks jäänud ainult viin?

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #255
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Huvi pärast ma ei vasta.

                                Roolijoodikud on nkn saatanast ja nad kõik tuleks vähemalt mõneks ajaks kinni panna ehk tuleb siis mõistus mingil määral pähe. Väike anaalseks oleks sealjuures päris hea motivaator.

                                Comment

                                Working...