Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Codecci, kui sa oled ise korteris midagi teinud, mille eest muidu korteri omanik peaks vastutama (nagu külmkapi remont vms), siis sa saad üüri üle lasta ja öelda, et investeerisid korteri parandamisse ja nüüd teed tasaarveldust.
Codecci, kui sa oled ise korteris midagi teinud, mille eest muidu korteri omanik peaks vastutama (nagu külmkapi remont vms), siis sa saad üüri üle lasta ja öelda, et investeerisid korteri parandamisse ja nüüd teed tasaarveldust.
Comment