Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chloe
    Bännitud
    • Dec 2012
    • 82

    #121
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Fabolous khmmm, ta tahtiski , et ma teeks endale siia konto ja postitaks neid ruletti pilte ... ma ütlesin tee ise omale uus konto või vabandaks ja küsiks oma konto tagasi... või oodaku, kuni ma Tallinnas, et siis võin teha aga mis sa arvad, et ta taganeb üldse millestki... Jaa sa näed isegi, et ma tema arvutist mängin ruletti ja ....

    Sa mingi enne küsisid minult Wolfreki teemas, miks B ei ole veel küsinud oma kontot tagasi.... Ta ütles, et ta tahab tagasi oma kontot aga tahab kirjutada nagu korralikku seletuskirja ja kõik oma postitused enne üle vaadata ja selle najalt kirjutada. Seda ma ei tea, miks ta seda ei ole teinud , sest aega on tal väga.
    Ja ... tema ei käsi mul triobetis käia ja siin foorumimängu mängida, oeh.

    Ja mina sain ka täna foorumst eemaldamise:S s ekslikult mängu pärast, sest ei oldud märgatud, et mina kaa mängin. Tahtsin mingi MSNi modedele kirjutada aga e leidnud Internet Explorerit üles ... kaust olid failid olid aga see ikooniga fail oli puudu ... ma läksin esimest korda siin foorumis närvi...

    Jaa, kui ta tuleb linnast tagasi ma küsin, miks ta pole kirjutanud seda avaldust.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #122
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Keegi telefoni networkil on DNS'i muutnud? Tahaks EMTA piirangutest mööda telefoniga.

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #123
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Isegi ei kujuta ette milline vaimuhaigus vaevab BM'i, aga oma naise teesklemine pokkerifoorumis on ikka täiesti ajuvaba. Lihtsalt uskumatult hea närvikavaga naine peaks olema, et taluda BM'i toodetud jama ning tema eest veel foorumisse postitada. Kammoon. Ei ole võimalik. Alati samasugused pikad postitused ja kui midagi vaja arutada on alati BM kõrval ning käseb endapoolset arvamust kirjutada. Isiklikult saadaks küll naissuguorganisse koheselt. Kui linnast tagasi jõuab siis palun tee seda.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #124
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          lõhestunud isiksus obv,postitab raja tänavalt

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #125
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            BM obv.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #126
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Mul endal oli ka 2 aastat tagasi väga nõme kogemus korteri üürimisega seoses.
              Tekib küsimus, et kuidas mõnedel inimestel koguaeg midagi juhtub....

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #127
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                BM pole naist ju vajagi, ta on nagunii elu ja muud vajalikud asjad juba ammu ära lahendanud.
                Samuti lahendas ta naise ära ja mingid füüsilist keha tal pole ammugi vaja, eriti veel suuvoodriks - seega busted!

                Comment

                • Chloe
                  Bännitud
                  • Dec 2012
                  • 82

                  #128
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Mikk2468 Oki ma teen oma saatmise aga saadan hoopis sinu.
                  Piltidelt on kaa näha, et ma B arvutis olnud...Interneti aadress ongi igakord sama, kui ma siit netis. Okei ma lähen sõidan Pärnusse vanemate juurde jälle, et üksnes sealt postitada. COMICO...
                  Jaa raja või millisele iganes tänavale võite kaa minna vähemalt pooled neist, kes arvasid, et Wolfrek on naljategija ...

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #129
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Chloe Vaata postitust
                    Mikk2468 Oki ma teen oma saatmise aga saadan hoopis sinu.
                    Piltidelt on kaa näha, et ma B arvutis olnud...Interneti aadress ongi igakord sama, kui ma siit netis. Okei ma lähen sõidan Pärnusse vanemate juurde jälle, et üksnes sealt postitada. COMICO...
                    Jaa raja või millisele iganes tänavale võite kaa minna vähemalt pooled neist, kes arvasid, et Wolfrek on naljategija ...
                    Siin foorumis on päris palju rahvast minu teada Pärnust pärit. Kui sa siin tõtt räägid ja täitsa keldris lukutaga ei elanud, peaks keegi neist kasvõi selle lukuaugu-suuruse .jpeg põhjal oskama ära öelda, kellega tegu on.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #130
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Mul endal oli ka 2 aastat tagasi väga nõme kogemus korteri üürimisega seoses.
                      Saad niipalju kui maksad :D

                      Comment

                      • Chloe
                        Bännitud
                        • Dec 2012
                        • 82

                        #131
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Ta ütles, et ta tahab puhata, ma ei tea küll millest. Küsisin , ütles, et lihtsalt. ... Siis hakkas pläägutama umbes nii, et ta on tegelikusest palju vähem trolllnud, kui arvatakse, lihtsalt postitusi teinud mitmeti mõistetavaid, kohati väga naljakatena ja asi on vahel räigeks kinoks keeratud ja see tema oma probleem, et on andnud selleks alust. Ja vahel teinud kompaktse postituse ja kõik küsinud, et kas keegi saab aru Ja, et kõik kahtlasemad postitused üle vaadata ja vastused ... tõestada, et ei trollinud ega ei ole Wolfrek 2 ega mingi tegelane, kes proovib luua siin imagot, et mingit matkajat järgi teha, see vist too ... et seda 10 minutiga ei tee. Ütles, et viimane piisk karikasse oli see, kui oli mängupidaja foorumimängus ja iga päev tõstis oma teemat ja kustutas oma tõstmispostitusi.... Kuna ta varem ka seda teinud, vähemalt nii ta ütles, et kustutab oma postituse kohe peale postitamist ja lisab uuesti, kui midagi veel meelde tuli või kirjakaid näeb ja on passiivne teema... Ürles, et ta ei arvesanud moderaatoritega... Ütles seda, et teadis peale märkuse saamist, et eemaldaine tuleb peale mängu, mitte enne ja tegi rahus mängu lõpuni... Ütles, et ise tundis end halvasti oma mängu spämmides, eriti tagantjärgi..
                        Ütles, et on palju naerda saanud teiste vastustest, mis on tulenenud tema postitustest.. Kuna see, kuidas asjast mitte ettenähtult aru saadakse ja seetõttu postitatakse selliseid vastuseid, mis peaksid tulenema hoopiss teistsugusest algpostitusest võinoh... mmingist muust seisukohast loob kokku koomilise komplekti, ütles et kaudselt nagu Wolfi klounaad. Ja seda ütles kaa, et samas tihti ajab see teda närvi, kuidas inimesed aru ei saa teiste, mitte B enda postitustest ja ei saa aru, kes on loll, kes on troll. Rohkem ei tule meelde... Aga mulle jääb ka mulje, et siin see teravuse tase kõigub ikka seinast seina ja Hunt pole siin üksik hunt.

                        Ok whateva, tal on vist tahtmine midagi tõestada, minumeelest ta võiks lihtsalt õelda, et parandab ennastfoorumi kasutamise osas ja oma konto tagasi taodelda. Seda ma tegelikult ka ei tea, mis naudingut vms ta saab oma isiku varjamisest.

                        Okei see tuli ka meelde, et ta onl proovinud jääda tagasihoidlikuks solvangukatsete tegijate suhtes, kuna teab, et siin noored inimesed ja kuna tegu siiiski internetiga...


                        Tegelikult see on ebanormaalne, et ise on sellest foorumist kordades suuremas ja kõigile teada f..s mode juba umbes 10 aastat ja siin end esitleb nagu ma ei tea mis.. võibolla sealt tulebki see postituste kustutamis vajadus, ainult siin kustutab ta enda omi...

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #132
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Chloe kuule sa ikka oled Bentley, BM tiksus alati kaua öösel üleval ja siin foorumis, roheline tuluke alati põles öösel kl 5......ükski normaalne Claarika, Maarika, Nastja, Chloe ei veeda ööd offtopicus, välja arvatud juhul kui ta just algoritmidega ei tegele.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #133
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Üldiselt ma BM-i poste reeglina läbi lugeda ei viitsi, kuid Chloe tekst tundub natuke teistsugune. Samas võis BM ennast modifitseerida, sest tõesti imo ei istu ükski normaalne naine sellisel kellaajal üleval. Lisaks ei viitsi 95% foorumist nkn pidevalt nii pikki tekste valmis kirjutada, rääkimata sellest, et ühes leibkonnas oleks kaks sellist.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #134
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Kui tal(loe: sul) midagi tõestada vaja on, siis võiks alustada 600bi graafikute ja mänguvideote postitamisest. Kuniks ta seda ei tee, võib ta olla samas viisakas ja kraps nagu 1. klassi minev musterlaps ning seletuskirju kirjutada palju tahes kukupai käitumisest, aga usutavus jääb ikkagi väikelapse tasemele.

                              Comment

                              • Chloe
                                Bännitud
                                • Dec 2012
                                • 82

                                #135
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Mina magangi peaaegu alati vara hommikust kella kolmest seitsme vahelt 10-12ni ja vahel 13ni ja lühike uinak on mul nii samuti. Ma ei saa magama jääda, kui ta väljas jälle on või teises toas
                                Ei ole midagi teha, kui eluviisid sellised on kujunenud, sest mina käin tööl ja mu tööpäev algab kell 14.00, Bentley tööl ei käi ja magab kuidas heaks arvab. .. tavaliselt ka hommikul aga tihti hoopis veelgi hiljem läheb . Aga õigel ajal minemine pole mingi erand.
                                Aga leibkond, nujaaa aga tegelikult on vara nii õelda... sest liiga vähe aega
                                Seda mina arvan kaa, et ta peaks ikkagi ise midagi ette võtma, kui ei taha et temast arvatakse igasugu asju...
                                Ma pole siin näinud ühtegi mänguvideot senini aga ....

                                Comment

                                Working...