Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Kui sa kirjutad enda käega sellisele lepingule alla, kus sa nõustud, et tagatisraha saad 30-60 päeva hiljem tagasi ning nüüd tahad seda varem saada läbi ime ähvarduste ning ultimaatiumite siis antud juhtumis oled huiaja küll sina.
See 30-60 päeva reegel lepingus ongi selleks, et sa ei kaoks kolme tuule suunas ja siis tulevad välja peidetud vead ala. oled oma salakauba urka teinud diivani alla ning põrand täielikult rikutud või hoopis mängisid elektrikku ning üheski stepslis enam voolu ei ole.
Arvaks siiski, et kui sa lõpetad lepingu, oled eelnevalt kõik maksed tasunud, siis saad selle raha suhteliselt kiirelt kätte. Ähvardama mine ikka siis, kui neid rahasid lubatud ajal ei laeku.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
See 30-60 päeva reegel lepingus ongi selleks, et sa ei kaoks kolme tuule suunas ja siis tulevad välja peidetud vead ala. oled oma salakauba urka teinud diivani alla ning põrand täielikult rikutud või hoopis mängisid elektrikku ning üheski stepslis enam voolu ei ole.
Arvaks siiski, et kui sa lõpetad lepingu, oled eelnevalt kõik maksed tasunud, siis saad selle raha suhteliselt kiirelt kätte. Ähvardama mine ikka siis, kui neid rahasid lubatud ajal ei laeku.
Comment