Lubadused järgmiseks aastaks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #16
    Re: Lubadused järgmiseks aastaks

    Pokkeri volüüm.
    Suitsemist kärpida.
    Alko kuni suveni tugevalt tagasi tõmmata.
    Trenn Trenn.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #17
      Re: Lubadused järgmiseks aastaks

      Teen parem uue posti kuna mul rohkem neid nõrkusi.

      Võtta lifecoach ja üldiselt normaalsemaid otsuseid teha.
      Õppida rahaga normaalsemalt ringi käima.
      Mitte siduda ennast suhetega mis hakkavad grindi segama. (snap armuja itt)
      Kaitsevahendeid kasutada.
      Hommikuvõimlemist uuesti tegema hakkata, mingi eriline trenni mees pole.
      Vähem suitsetada või sootuks quitida.
      Üritada nvsl grindida mitte juua enamasti.
      Max 3e kuu pärast full time tagasi olla.
      Loota, et suvi kõike perse ei keera.
      Üritada täita eelnevaid punkte.
      Last edited by qbj0hn; 31.12.12, 14:55.

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #18
        Re: Lubadused järgmiseks aastaks

        Veel rohkem joomisele keskenduda.
        Töö ja kooliga tagasi tõmmata.
        Trenn pooleli jätta.
        Pokkeriga vähemalt pool sissetulekut iga kuu maha gämblida.

        (Tegemist siis antonüümidega)


        Turbo rullile erinevate strateegiatega peale lennata. (Loodan, et wolfil jätkub ka minu coachimisele aega ja et codecci pole kõiki aegu kinni pannud/välja ostnud)

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #19
          Re: Lubadused järgmiseks aastaks

          Otseselt midagi lubada ei kavatse, kuid järgmise aasta septembriks olen registreeritud Berliini maratonile. Tuleb teha piisavalt trenni, et see edukalt läbida.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #20
            Re: Lubadused järgmiseks aastaks

            2013 :
            - maksimaalselt adrenaliini toota

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #21
              Re: Lubadused järgmiseks aastaks

              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              2013 :
              - maksimaalselt adrenaliini toota
              u mean... lihasmassi?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #22
                Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                luban endale, et ma mitte ühtegi uusaasta lubadust ei tee.

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #23
                  Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  u mean... lihasmassi?
                  ei, actionit
                  üks suund on ekstreemsport : bungee ja langevarjuhüpped on madalam tase, suveks võiks next levelini jõuda
                  Last edited by Jeebus; 31.12.12, 16:30.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    ei, actionit
                    üks suund on ekstreemsport : bungee ja langevarjuhüpped on madalam tase, suveks võiks Tonicusse jõuda
                    fyp

                    Comment

                    • RandyLahey
                      Julm Donk
                      • Jul 2011
                      • 38

                      #25
                      Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                      ma ei suuda enam selle saladusega edasi elada: Codecci on tegelikult Wolferk

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #26
                        Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                        Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
                        ma ei suuda enam selle saladusega edasi elada: Codecci on tegelikult Wolferk
                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        gimmick imo
                        väga hea. nüüd, kui kinnitatud, saab südamerahus hakata uut aastat vastu võtma.

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #27
                          Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                          100$ hypersupermegajulm turbo hu sng biitida aasta lõpuks, et veits taskuraha teha mida siis uuel aastavahetusel maha juua. Aga kusjuures ma võtan selle aasta täitsa kainelt vastu :)

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #28
                            Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                            Algselt postitas H2O Vaata postitust
                            Aga kusjuures ma võtan selle aasta täitsa kainelt vastu :)
                            Ma ka nagu penskar vaatan diivanil telekat üksi.


                            Lubama ma ei hakka midagi, aga soovin uue aastaga saada kaalu alla 100kg ja pokkerit lõpuks biitima hakata ning mitte viina küüsi sattuda.
                            Last edited by virukunn; 31.12.12, 21:10.

                            Comment

                            • H2O
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 362

                              #29
                              Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Ma ka nagu penskar vaatan diivanil telekat üksi.


                              Lubama ma ei hakka midagi, aga soovin uue aastaga saada kaalu alla 100kg ja pokkerit lõpuks biitima hakata ning mitte viina küüsi sattuda.
                              Sama, kohe ainult tuleb kerged söögid valmis teha kõht täis ja lauad ette :). Kes uude aastasse joogise peaga läheb see joob terve aasta samamoodi edasi nagu varem vot tak maltsiki :D.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #30
                                Re: Lubadused järgmiseks aastaks

                                Ffs ma nii laisk et ei viitsind poes k2ia ennem. Tahaks ka praadi praegu, aga pean mingeid pakinuudleid näksima. Lauad on kuldsed tho.

                                Comment

                                Working...