Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #196
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Visa su viimase nädala graafik, mida pelasid? PL Holdem?
    PLO 50K ( playmoney )

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #197
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      PLO 50K ( playmoney )
      8BI alla EV, standard ju, eriti sellise sample peale

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #198
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Tasub proovida?

        See giraaf peaks kuuluma ChuckBassile (plo600-2k)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #199
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          See giraaf peaks kuuluma ChuckBassile (plo600-2k)
          Ilmselt jamh. Ulme mis jooks.

          // vabandan ka oftopicu pärast. Ei olnud väga plaanis tulla tõsist teemat rämpsuga kuhjama. :) :*
          Last edited by VisaHing; 27.01.14, 21:14.

          Comment

          • JumalSander
            Julm Donk
            • Jun 2012
            • 47

            #200
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Tasub proovida?

            100% offtopic, kuid antud vend jookseb päris elus veel hullemini. Arvan, et pakub huvi:

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #201
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ilmselt jamh. Ulme mis jooks.
              See tundub lihtsalt nii imo, alguses on üli üli sitasti joostud ja pärast lihtsalt breakeven mängitud.

              Edit: Lugesin seda blogi posti mis lingiti eelmisel lehel ja mul sama asi olnud. Kõrvad lukus (reaalselt 3p järjest oli parem kõrv 1x lukus), dizzy head, kael kange, lampi kettisin ja pea käis ringi nagu oleks täiesti täis, püsti ei saanud tõusta, õlised täpid vms vahel (prolly vererõhk 200)
              Tõmbasin ka google lahti lols, hakkasin miskite youtube videote järgi erinevaid lõdvestus harjutusi tegema kaelale jne ja timm.
              Mu puhul oli prolly probleem selles, et täiesti üle grindinud, väga ebastabiilne toitumine jms, tihti ei söönud 2p ja jõin ainult kohvi jne, ei liigutanud üldse, nonstop grind.
              Last edited by qbj0hn; 27.01.14, 21:05. Põhjus: Liigutage OTse need postid ldo

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #202
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                Selliste tunnuste puhul on väga tihti süda kergelt rütmist väljas. Enamasti läheb ise paika, aga teinekord vajab arstide abi. Endal olnud sellist asja ka mitu korda ja põhjuseks öine grind, ebastaabilne uni, suits, energiajoogid. Viimane kord viskas ikka nii korralikult paigast, et suitsetamise jätsin päeva pealt järgi ja energiajooke pole ka 2 aastat joonud. Arstid said südame rütmi tagasi kuid täielik taastumine oli ca 1 kuu, kuna tekkis kerge tasakaalu häire. Õnneks on nüüd asi pidama jäänud.

                Alles hiljem sain aru, et süda oli varem ka rütmist välja käinud juba mitmeid kordi. Alguses pidasin ka seda mingiks "sita" söömise või gripi tunnusteks.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #203
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  Mul ükskord peale 2 päevast grindi magama minnes hakkasid väga valjud plõksud või plahvatused peas käima , valus ei olnud , lihtsalt ehmatas igakord räigelt ära , nagu pauk hernes visatakse kõrva vms , googeldades leidsin midagi et pidi tavaline ja ohutu asi olema

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #204
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    See kõrva blokk või praksumine on küll väga tüütu asi, mul on see viimased 3 kuud olnud ja n-ö täiesti üleöö tekkinud. Kõrvaarsti sõnul oli ka kõik korras, kuigi prõksuvad nüüd paarsada korda päevas.

                    Päris karm, et tüüp on nii palju arstide vahet jooksnud ja pole mingit kindlat diagnoosi saanud. Osad sümptomid tunduvad vaimsed, mitte ainult füsioloogilised.

                    Päris OT-ks on läinud ühest küljest, aga huvitav teemas samas.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #205
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      vilin ja praksud kõrvades indikeerib stressi ja ületöötamist..

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #206
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        Keegi võiks pokkeriprode meditsiini teema teha :) Arstid[nl2-1k] vms

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #207
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen

                          Ei taha offtopicuks minna, aga te pole ainukesed kellel see kuradi kõrvas praksumine vahest tekib. Värdjas tunne igatahes, tavaliselt pole arstil käinud, lampi ära kadund.

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #208
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            Sõber aastasid muusikat teinud, 24/7 klapid peas. Alguses praksus aga nüüd on täiesti puruks kõik. Iga väiksem heli lennutab pea õhku jne. 24/7 vaikuses, tropid peas.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #209
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              Mul endal ka viimasel ajal tihti kõrvapõletik/selle laadne asi olnud, ise kahtlustan inear kõrvaklappe. Prõksud, lukus jne.

                              btw reedel arsti juurde siis saab selgemaks.
                              Last edited by Ints; 28.01.14, 18:18.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #210
                                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                                Sümptomeid googeldades saab alati vastuseks, et Sul on vähk ja oled suremas, ohtlik värk see googeldamine :D

                                Comment

                                Working...