Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • thulesiia
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 56

    #181
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kui palk on laekunud koguaeg SEB-i ja SWE-dis pole konto avatud. Nüüd võttes SEB-ist 6-kuu väljavõte, avades SWED-i arve ja minna sellega SWED-i laenu taotlema. Kui palju mõjutab siis see, et SWED-i arve on avatud olnud näiteks ainult 1 nädal kodulaenu saamise tõenäosust?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #182
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
      Kui palk on laekunud koguaeg SEB-i ja SWE-dis pole konto avatud. Nüüd võttes SEB-ist 6-kuu väljavõte, avades SWED-i arve ja minna sellega SWED-i laenu taotlema. Kui palju mõjutab siis see, et SWED-i arve on avatud olnud näiteks ainult 1 nädal kodulaenu saamise tõenäosust?
      See pole probleem. Ise sain samamoodi teisest pangast parima pakkumise, kus polnud kontotki. Nende nõue oli konto avada ja et palk sinna hakkaks laekuma.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #183
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        Mine taotle teistest pankadest ka laenu, pakkumistel on päris suur vahe.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #184
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Sama siin, olin Swedi klient üle 20 aasta (juba siis, kui ta Swed polnud). Parim pakkumine Danske ja Swedist üldse kõige halvem. SEB sai teise koha paremuselt.

          Ehk aitäh, Swed. Panin insta kõik kontod seal kinni ja rahad välja.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #185
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Ei mõelnud selliselt. OÜ-sse raha sisse läheb selgitusega "ainuosaniku laen" ja välja tuleb ilma erilise selgituseta, a la "juuni", "juuli", "august" vms. Panga jaoks tundub see pank. EMTA jaoks ütled, et kandsid OÜ laenu osade kaupa välja. EMTA peab sisu vaatama. Pole nende asi, kui sisuks on eraisikuna pangalt laenu saada nii. Kohe kui "Palk" paned selgitusse, saad maksunõude ja pead sellega maadlema hakkama. See oleks suhteliselt jabur.

            OÜ-d ei teeks enda nimele sellepärast, et siis võib pank küsida ka OÜ panga väljavõtet. Kui teise inimese OÜ on, siis nad ei saa seda küsida. Või saavad vastuseks, et "Pole minu ettevõte, ma ainult töötan seal".
            upitamn teemat. Pank küsib TÖÖLEPINGUT standardprotseduur-mis edasi?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #186
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Sama siin, olin Swedi klient üle 20 aasta (juba siis, kui ta Swed polnud). Parim pakkumine Danske ja Swedist üldse kõige halvem. SEB sai teise koha paremuselt.

              Ehk aitäh, Swed. Panin insta kõik kontod seal kinni ja rahad välja.
              Teemasse päris ei lähe aga Swed on jätnud ka endale kuidagi halva mulje. Pidevalt pommitatakse oma K3 fondi ja kindlustuspakkumistega. Igakord kui vaja mõnd asja minna klaarima panka, siis küsitakse ega ei soovi elukindlustust? Vaatan, et teil siin LHV-s pensifond meil siin väga hea K3 fond jms pläma. Hinnakirjad ka kahtlaselt soolased aga samas pole kursis SEB hinnakirjaga. Ehk keegi kellel 2 panka viitsib võrdluseks kirjutada, mis odavam mis kallim. Sente muidugi ei loe aga pikas perspektiivis siiski tahaks teda, et kumb pank on kasulikum.

              Kuldkliendil siuke privileeg siis. Natuke muigama ajas. Umbes, et mida rohkem pappi sul kontol on seda kiiremini me teid teenindame.


              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #187
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                seda kulda ma ka ei saanud, kui küsisin, siis öeldi, et nagu peaks saama, kuid arvuti otsustab, lol. hea teenidus ahvidel. hullult tahan klient olla nii.

                Comment

                • Matu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 284

                  #188
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  nad peavad pakkuma iga kord mingit pläma kui ei paku siis saavad ise taha
                  ytled et ei soovi kuulata neid pakkumisi ja paned leekima

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #189
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    Priva - Kui töölepingut küsitakse, siis üldjuhul ei aita muu, kui selle esitamine. Või teisest pangast laenu küsimine.

                    Pensionifondide pähe määrimine: Kui keegi ütleb "vaatan siin, et teil on LHV fond..:", siis võib tema pihta juba visata midagi. Ainult kliendi eelneval loal võib pangateller vaadata, kus kliendi pensionifond on. Ilma selleta võib telleril olla vaid info "On/ei ole meie panga pensioniklient".

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #190
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      töölepingut fiktiivset ei saa esitada?Mingit riski sellega pole?

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #191
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        töölepingut fiktiivset ei saa esitada?Mingit riski sellega pole?
                        Mis küsimus see on? Muidugi saab. Ja muidugi on risk. Sa ju esitad pangale teadlikult valeandmeid. Kui välja tuleb, siis võib pank nõuda laenusumma koheselt tagasi. Ilmselt lisaks veel mingid seotud kulud ka.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #192
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen

                          kui alguses läbi läheb ning tagasi maksmisega probleeme pole, siis ilsmelt ka lamp.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #193
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            kuuldavasti pidi ka graafiku alusel saama, kui sample piisavalt suur. osad pangad mõistavad isegi long-runi ja on ka EV graafikute järgi saadud, kui tegelikult miinuses ja downer pikem olnud

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #194
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              kuuldavasti pidi ka graafiku alusel saama, kui sample piisavalt suur. osad pangad mõistavad isegi long-runi ja on ka EV graafikute järgi saadud, kui tegelikult miinuses ja downer pikem olnud
                              Tasub proovida?

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #195
                                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                                Visa su viimase nädala graafik, mida pelasid? PL Holdem?

                                Comment

                                Working...