Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • turusolkija
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 100

    #91
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Marginaali sain 0,525 aga püüan ikka varem ära maksta, mitte panka nuumata...

    .
    Kui keegi siin kedagi nuumab, siis pank sind. Täna umbes netokasum laenujäägilt 3,4% aastas.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #92
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
      Kui keegi siin kedagi nuumab, siis pank sind. Täna umbes netokasum laenujäägilt 3,4% aastas.
      Tollel ajal antud valikutest parim solution, nüüd marginaalid pankadel 1-2% vms selles suhtes ok

      Comment

      • mupsik
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 96

        #93
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        Mul üks sõber, kes mängib ainult netipokkerit sai 3-4 aastat tagasi kokkuleppele ühe ongame võrgustiku väikse skiniga, kes väljamakse teostamisel panid selgituseks konsultatsiooni teenus vms. 8 kuud oli stabiilselt laekunud ning pank aktsepteeris ja ca 1M laen oli purgis. Tõenäoliselt selline skeem praeguses laenukliimas vist siiski ei toimiks, kuigi mine sa tea - korraliku selgitustööga ja arukalt põhjendades võib isegi õnneks minna.

        Siis on veel üks variant, aga seda ei soovita . Tuttava-tuttav võltsis toorelt SEB pangakonto väljavõtte, printis välja, templid-allkirjad peale ja marssis teise panka ning sai positiivse laenuotsuse.

        Algselt postitas lont Vaata postitust
        Esimese asjana küsitakse sinult Swedi väljavõtet sellisel juhul (tegelikult saavad nad ka sinu swedi kontot vajadusel vaadata, aga tavajuhtumil ja lihtsa korterilaenu puhul keegi seda ei tee).
        Ma ei tahaks seda kuidagi uskuda, et SEB saab näiteks ligi kolmanda isiku Swedi kontoga tehtud tehingutele või Sampo näeb su rahade liikumisi Nordeas. Kas sa lont äkki tahaksid natuke rohkem seda teemat valgustada, suhteliselt huvitav...

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #94
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Miks ta lihtne ei ole? ei ole küll poiste rahakotisisuga kursis, kuid nagu ruditurbo enda blogis kirjutab, siis see aasta ca 70k aasta, eeldan, et SNE vennad teenivad rohkem. "mõistlikult" tarbides läheb noorel pokkeriprol max 30k eur aastas (eeldusel, et 2k € HU kaarditõmbamises alla ev ei jookse), seega oleks ruditurbo näitel 3 aastat grindimist, et saada 120 k korter otse välja osta. Laenu võtmine sellise sissetuleku juures ei oleks küll väga mõistlik imo.
          :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

          Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

          Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #95
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
            Naad ütleks ilmselgelt Lucky

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #96
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
              DO IT! ja võta kogu kohtumine jms linti ka.. päris huviga vaataks mis härrad teevad:)

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #97
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                Arvan et küsitakse, et palju sa ennem sinna sisse tampinud (loe: kaotanud) oled.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #98
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

                  Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

                  Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
                  loomulikult ütleks ei.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #99
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
                    99% kindel, et nad ütleks EI. PS kontol olev raha on nende jaoks sama hea kui zynga pokkeri raha (nad ei pruugi/peagi teadma, mida tähendab üldse PS) ja aasta graph mingilt gamblerilt - no kriipsu 0-$1m võib igaüks joonistada. keskmisele pokkerikaugele inimesele tundud sa random degen, kes gamblib vanaisa pärandusega.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #100
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      jätke naljad, pangal on kindlad juhised kuda laenuandjaga suhelda. Muidu võiks iga mees kägu ajada-eks see ilsmelt ka põhjusega
                      Ja ei usu ka seda juttu, et mingi "tutvuse" kaudu saadi laen vms
                      mupsiku väljavõtte võltsimsie case-l on jumet:P

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #101
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        jätke naljad, pangal on kindlad juhised kuda laenuandjaga suhelda. Muidu võiks iga mees kägu ajada-eks see ilsmelt ka põhjusega
                        Ja ei usu ka seda juttu, et mingi "tutvuse" kaudu saadi laen vms
                        mupsiku väljavõtte võltsimsie case-l on jumet:P
                        Tean isiklikult inimest, kes sai 150 k eek autoliisingut ilma ametliku sissetulekuta läbi tutvuse panga laenuosakonnas. Käendusi ega tagatist ei olnud. Aasta oli siis muidugi 2007...

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #102
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen



                          Privador, kas sa seda lugu ikka mäletad? Tänapäeval on asi kindlasti keerulisem, kuid omal ajal oli analoogseid juhtumeid kindlasti omajagu.

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #103
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Tean isiklikult inimest, kes sai 150 k eek autoliisingut ilma ametliku sissetulekuta läbi tutvuse panga laenuosakonnas. Käendusi ega tagatist ei olnud. Aasta oli siis muidugi 2007...
                            Tean samasugust juhtumit, sõber sai päris suure summa kodulaenu, et osta täiesti uus korter, polnud mingit sissetulekut ega midagi, tutvuste kaudu...

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #104
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              madis jah

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #105
                                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                madis jah
                                Lol, njet.

                                Comment

                                Working...