Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lont
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 112

    #106
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Ma ei tahaks seda kuidagi uskuda, et SEB saab näiteks ligi kolmanda isiku Swedi kontoga tehtud tehingutele või Sampo näeb su rahade liikumisi Nordeas. Kas sa lont äkki tahaksid natuke rohkem seda teemat valgustada, suhteliselt huvitav...
    See on rahapesu, terrorismi jms tõkestamiseks igati seaduslik. Loomulikult ei ole selliseid õiguseid mingitel telleritel, halduritel jne vaid siiski valitud vastavatel osakonna töötajatel.

    Otsisin netist: https://www.swedbank.ee/static/pdf/p...ta_est_new.pdf
    Siin swedi tüüptingimused, vaata kogu punkti 7, eriti 7.1.4 näiteks, kõik oleme ise sellele alla kirjutanud mis iganes pangas oleme...

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #107
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      Detsembris jättis lauljanna Liis Lemsalu vanematekodu Nõmmel ja ostis Kristiine linnaossa kolmetoalise korteri, mida seab tasahilju sisse koos oma armastatu ja bändikaaslase Rene Puuraga.

      Huvitav kudias muusikud laenu saavad? keegi pole ju palgatööl v mitte?

      Comment

      • mupsik
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 96

        #108
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        wow, see punkt 7.1.4 on suhteliselt uskumatu. Oleks arvanud, et ainult emta, korrakaitse ja jõustruktuurid saavad vajadusel (nt kohtu loal) andmetele ligi.

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #109
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Algselt postitas lont Vaata postitust
          See on rahapesu, terrorismi jms tõkestamiseks igati seaduslik. Loomulikult ei ole selliseid õiguseid mingitel telleritel, halduritel jne vaid siiski valitud vastavatel osakonna töötajatel.

          Otsisin netist: https://www.swedbank.ee/static/pdf/p...ta_est_new.pdf
          Siin swedi tüüptingimused, vaata kogu punkti 7, eriti 7.1.4 näiteks, kõik oleme ise sellele alla kirjutanud mis iganes pangas oleme...
          Uskumatu tõesti. Ja mida kõike me allkirja andes tegelikult ei tea.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #110
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Sooviks osta 54k korterit pangalaenuga 20a aastaks.
            Sissemakse oleks 20% (11k) ning vahetult enne laenu küsimist cash oudiks 18k panka.
            Lisaks oleks 2 kõrgepalgalist käendajat. (Kuid nad mõlemad on just endile kodulaenud võtnud)

            Kas pank annaks laenu kui mul ei ole kindlat sissetulekut kuid on kolmandik korteri rahast pangas olemas?



            Mis võimalusi oleks veel töötul inimesel kodulaenu saada?
            Last edited by variatsioon; 07.10.13, 13:43.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #111
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Ei saa suht kindlalt. Kui kindlat teenistust pole võid sa näidata ka 1000000 pangaarvet, reeglid on sellised. ma nüüd ei tea mis juhtub siis kui sul keegi tuttav pangaboss-st käsi sees, aga muidu ikka suht loodtusetu. Otsin ise ka tööd, et reaalne palk saada ja laenu võtta

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #112
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                lisatagatis ei aita sel juhul?

                Comment

                • Allu
                  Julm Donk
                  • Aug 2009
                  • 35

                  #113
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  üks võimalus on veel tegelt ka steiki küsida ja pärast seda kerge matk.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #114
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    Sooviks osta 54k korterit pangalaenuga 20a aastaks.
                    Sissemakse oleks 20% (11k) ning vahetult enne laenu küsimist cash oudiks 18k panka.
                    Lisaks oleks 2 kõrgepalgalist käendajat. (Kuid nad mõlemad on just endile kodulaenud võtnud)

                    Kas pank annaks laenu kui mul ei ole kindlat sissetulekut kuid on kolmandik korteri rahast pangas olemas?



                    Mis võimalusi oleks veel töötul inimesel kodulaenu saada?
                    Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

                    Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #115
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Ei saa suht kindlalt. Kui kindlat teenistust pole võid sa näidata ka 1000000 pangaarvet, reeglid on sellised. ma nüüd ei tea mis juhtub siis kui sul keegi tuttav pangaboss-st käsi sees, aga muidu ikka suht loodtusetu. Otsin ise ka tööd, et reaalne palk saada ja laenu võtta
                      Legendaarne. Kunagi keskkoolis mul üks alkassist klassivend abiellus suvalise kähmakaga, et...noore pere laenu saada. Eesmärk pühendab abinõu :)

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #116
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

                        Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.
                        Huvitav aga mõned küsimused
                        Olen kindel, et lepingut sõlmides on väikses kirjas mingi jutt, et kui oled varjanud vms oma kohustusi tulusi vms "tüssanud" siis võivad lepingust taganeda vms...
                        Mida sa MA-le ausalt räägid?

                        Tegelikult ja isegi suht legaalselt ehk saab OÜ laenu anda 0% intressiga. Maksad aga laenu tagasi OÜ tagasi, aga selgitusse ei pane "laenu tagasimakse" vaid "palk". Pärast klaarid MA-ga et panid segast vms Ma ei eta aks tolmuahv mõtles seda selliselt
                        Last edited by privador; 07.10.13, 15:22.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #117
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen

                          Legendaarne. Kunagi keskkoolis mul üks alkassist klassivend abiellus suvalise kähmakaga, et...noore pere laenu saada. Eesmärk pühendab abinõu :)
                          naljakas jah mille pärast tööle minnakse:)
                          Mida rohkem laenu saaks seda parem..50k pärast tõesti ei viici rabeleda. Rahamull niikuinii tulemas. Mida rohkem võlgu ollaks seda parem
                          Last edited by privador; 07.10.13, 15:14.

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #118
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

                            Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.
                            Enda nimele OÜ-d teha pole jah väga mõtet, sest siis pank hindab selle ettevõte pädevust ja jätkusuutlikkust ja kui see nii noor ettevõte on ja pearaamatust tuleb välja, et ettevõte pole mingit tulu otseselt saanud vaid ainult loomisega kaasnenud kanne, siis küll laenu ei saa. Kui nüüd tuttava nimel, siis ma ei oska öelda, kas nad hindavad ka tööandja jätkusuutlikkust või mitte.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #119
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Huvitav aga mõned küsimused
                              Olen kindel, et lepingut sõlmides on väikses kirjas mingi jutt, et kui oled varjanud vms oma kohustusi tulusi vms "tüssanud" siis võivad lepingust taganeda vms...
                              Mida sa MA-le ausalt räägid?

                              Tegelikult ja isegi suht legaalselt ehk saab OÜ laenu anda 0% intressiga. Maksad aga laenu tagasi OÜ tagasi, aga selgitusse ei pane "laenu tagasimakse" vaid "palk". Pärast klaarid MA-ga et panid segast vms Ma ei eta aks tolmuahv mõtles seda selliselt
                              Ei mõelnud selliselt. OÜ-sse raha sisse läheb selgitusega "ainuosaniku laen" ja välja tuleb ilma erilise selgituseta, a la "juuni", "juuli", "august" vms. Panga jaoks tundub see pank. EMTA jaoks ütled, et kandsid OÜ laenu osade kaupa välja. EMTA peab sisu vaatama. Pole nende asi, kui sisuks on eraisikuna pangalt laenu saada nii. Kohe kui "Palk" paned selgitusse, saad maksunõude ja pead sellega maadlema hakkama. See oleks suhteliselt jabur.

                              OÜ-d ei teeks enda nimele sellepärast, et siis võib pank küsida ka OÜ panga väljavõtet. Kui teise inimese OÜ on, siis nad ei saa seda küsida. Või saavad vastuseks, et "Pole minu ettevõte, ma ainult töötan seal".

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #120
                                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                                Ja pank laseb laenu defaulti siis, kui sa seda teenindada ei suuda. Sul pole lepingulist kohustust olla palgatööl edasi samas OÜ-s. Su sissetulekud peavad lepingu kohaselt tihtipeale samasse panka laekuma. Aga kuni sa oma laenu teenindad, ei huvita isegi see mitte kedagi. Pank vaatab sulle otsa siis, kui laenu tahad. Teist korda vaatavad nad alles siis, kui nad oma igakuiseid makseid kätte ei saa.

                                Comment

                                Working...