Re: Pokkeripro ja pangalaen
Kõik jutt on väga kena, kuid nüüd kuluks veidi otsesemad nõuanded marjaks ära. Nimelt plaan ka eluaset soetama hakata. Aastate jooksul olen teinud väga palju kandeid pokkerisaitide/mb vahet SEBi ja Swedi kontodega. Samuti ka arvestatavate suurustega sularaha sisse-ja väljamaksed (varieerudes €50-€5k ), mingil perioodil päris tihti kuna ei tunne sularahaga end mugavalt. Rohkem siiski välja kui sisse, kuid nii palju kui ma tean, neid ei pidavat see kottima üldse, kas teenid või kaotad pokkeriga longterm - Gamblers gonna gamble. kasiinodes kunagi kaardiga maksnud ei ole vms kõik sularahas. Seega läksin just hiljuti valge inimese tööle, et credible finance historyt genereerida, millega siis pankade jutule saaks minna. Kas oleks mõtekas kolida mingisse kolmandasse panka ja seal uue kontoga puhtalt lehelt alustada, ala Nordea vms? Mis tippe veel, sulgeda teistes pankades kontod, pokkerit mitte mainida obv? Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking
Kõik jutt on väga kena, kuid nüüd kuluks veidi otsesemad nõuanded marjaks ära. Nimelt plaan ka eluaset soetama hakata. Aastate jooksul olen teinud väga palju kandeid pokkerisaitide/mb vahet SEBi ja Swedi kontodega. Samuti ka arvestatavate suurustega sularaha sisse-ja väljamaksed (varieerudes €50-€5k ), mingil perioodil päris tihti kuna ei tunne sularahaga end mugavalt. Rohkem siiski välja kui sisse, kuid nii palju kui ma tean, neid ei pidavat see kottima üldse, kas teenid või kaotad pokkeriga longterm - Gamblers gonna gamble. kasiinodes kunagi kaardiga maksnud ei ole vms kõik sularahas. Seega läksin just hiljuti valge inimese tööle, et credible finance historyt genereerida, millega siis pankade jutule saaks minna. Kas oleks mõtekas kolida mingisse kolmandasse panka ja seal uue kontoga puhtalt lehelt alustada, ala Nordea vms? Mis tippe veel, sulgeda teistes pankades kontod, pokkerit mitte mainida obv? Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking
Comment