Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #46
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kõik jutt on väga kena, kuid nüüd kuluks veidi otsesemad nõuanded marjaks ära. Nimelt plaan ka eluaset soetama hakata. Aastate jooksul olen teinud väga palju kandeid pokkerisaitide/mb vahet SEBi ja Swedi kontodega. Samuti ka arvestatavate suurustega sularaha sisse-ja väljamaksed (varieerudes €50-€5k ), mingil perioodil päris tihti kuna ei tunne sularahaga end mugavalt. Rohkem siiski välja kui sisse, kuid nii palju kui ma tean, neid ei pidavat see kottima üldse, kas teenid või kaotad pokkeriga longterm - Gamblers gonna gamble. kasiinodes kunagi kaardiga maksnud ei ole vms kõik sularahas. Seega läksin just hiljuti valge inimese tööle, et credible finance historyt genereerida, millega siis pankade jutule saaks minna. Kas oleks mõtekas kolida mingisse kolmandasse panka ja seal uue kontoga puhtalt lehelt alustada, ala Nordea vms? Mis tippe veel, sulgeda teistes pankades kontod, pokkerit mitte mainida obv? Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #47
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      Selline küsimus ka, et Moneybookersi väljamaksed lähevad ka pangas musta nimekirja või on neutraalsed?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Selline küsimus ka, et Moneybookersi väljamaksed lähevad ka pangas musta nimekirja või on neutraalsed?
        Kas keegi veel on täheldanud tendentsi, et saartel elavad/kolinud inimesed muutuvad paranoiliseks. Siit ka sulle vastus: FBI sind jälitama ei hakka, isegi kui sa seda sügavalt tunned.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #49
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking
          hoia viimased 6 kuud igaks juhuks pokkeriga seotud ülekannetest puhas. Parkis teed sissemaksed obv cashis


          ja minuteada ei saa isegi kohtutäiturid MB kontole ligi olgu sa või ametlikult pankrotis v varad arestitud
          Last edited by privador; 31.12.12, 09:37.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #50
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Välismaa pangaväljavõtted praegusel masuajal ei kõlba ? Boomi ajal (2007?) mul sõber võttis oma UK väljavõtted kaenlasse ja jalutas swedi, sealt öeldi pmst et võta palju tahad. Ta muidugi tegi osa objekte mustalt ja need olid päris rämedad summad, mis sealt vahel läbi käisid. Ses mõttes, et pole ju probleem kusagil Rootsis omale konto teha ja sinna sissemakseid, kus seletuses wages, salary vms.

            Comment

            • lont
              Jube Noob
              • Jan 2009
              • 112

              #51
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Kindlasti on parem kui hoiad selle 6 kuud suht puhtana, aga tegelikult on see kasiinodes maksmine ja muu säärane väga üle tähtsustatud. Reaalsuses vaadatakse esimesena sinu sissetulekut ja sinu kohustusi kui siin annab programm rohelise tule siis muu ei huvita, samas siit puhtana saab läbi väga vähe inimesi. Edasi tulevad tagatised, sinu varasem krediidikäitumine, seotus ettevõtetega, VALDKOND kus sa oled ametlikult tööl (ehitus, kasiino jne töövaldkonnanad on suht kõrgendatud tähelepanu all) ja kui sa peale umbes 8-da aspekti kaalumist oled ikka nö väga piiri peal, et kas anda laenu v mitte, siis vaadatakse sinu riskantseid tarbimiseharjumisi.

              Mis puudutab laekumisi MB-st või kust iganes mujalt, KUI pank tahab teada mis need on, siis ta ei hakka sealt järele pärima vaid küsib sinult. Kui sa ei suuda seda seletada või tuua küsitud väljavõtteid selle kohta mille eest see raha tekkis või keeldud viisakalt aru andmast võid kindel olla, et pank viisakalt keeldub sulle laenu andmast.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #52
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                Lont, siuke küsimus, et kui flexible need summad on suhestudes selle swedbanki kalkulaatoriga? ehk kui palju n.ö. mänguruumi on? nt. mina oma sissetulekuga saaks kalkulaatori järgi max 380 kuus võtta. Üle 20 aasta võtta ei soovi, seega saaksin võtta max 65k korteri. Sellist aga ei soovi, silma jäävad 85-90k korterid. Kas on üldse sellist võimalust või pean üürikas näppu imema ja palgatõusu ootama?

                Ideepoolest ei ole ju raskusi kallima korteri tasumisel, sest ülalpidajaid on ikkagi kaks, kuid noore inimesena ei tundu eriti hea plaan naisega kahasse 20 aastase laenu võtmine.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #53
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  Niih.. kui keegi siin unistab, et saab pangast laenu kui stabiilselt kuus või kaksteist kuud pokkerist raha välja kandnud, siis unustage ära, pokkerimängija ei saa laenu, pokkerit ei loeta sissetulekuks. Selline skeemitamine ka ei sobi, et kannad ühelt arvelt teisele, laenu andev pank tahab selle konto väljavõtet kuhu palk/sissetulek laekuvad.

                  Igasugused kasiinodega või pokkeriga seotud kanded vähendavad panga jaoks sinu usaldusväärsust, tuttavale öeldi liisingupakkumisele ei kuna ta oli triobeti mõned korrad 10€ sissemakseid teinud. Ei aidanud seletamine, et on odavam reede õhtuti 6-pack võtta ja 10€ micros laiaks lüüa kui telleril käia oma boyfriendiga kinos.. Sama asi on kui su kontoväljavõttelt paistavad parki vms kasiino maksed välja.. väga tundlik teema pankade juures.

                  Mis puutub ametliku palga sebimisse.. no siis sõltub kõik sellest kui suur su palk on.. ja millised kohustused sul veel on.. mingi 1keurise netopalga puhul ei tohi igakuised finantskohustused su sissetulekust üle 30% olla, mingi 2k+ puhul on see 40% jne... lisaks liidetakse kokku su kõik kohustused, a la liising, elukoha kulud, ülalpeetavad, krediitkaartide limiidid jne..

                  seega pokkerimängijana oled suht perses omadega.. laenu ei saa, pead ikka suhtkoht otse väölja grindima oma elamise...

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #54
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    Lont, siuke küsimus, et kui flexible need summad on suhestudes selle swedbanki kalkulaatoriga? ehk kui palju n.ö. mänguruumi on? nt. mina oma sissetulekuga saaks kalkulaatori järgi max 380 kuus võtta. Üle 20 aasta võtta ei soovi, seega saaksin võtta max 65k korteri. Sellist aga ei soovi, silma jäävad 85-90k korterid. Kas on üldse sellist võimalust või pean üürikas näppu imema ja palgatõusu ootama?

                    Ideepoolest ei ole ju raskusi kallima korteri tasumisel, sest ülalpidajaid on ikkagi kaks, kuid noore inimesena ei tundu eriti hea plaan naisega kahasse 20 aastase laenu võtmine.
                    Võta 30 aastane laen, hiljem vormistad ümber 20 aastaseks.
                    Samuti võid sa igakuiselt vabatahtlikult ise juurde maksta, nii et vormistatud on 30 aastane, aga praktikas maksad ära 20 aastaga.

                    Comment

                    • punapea
                      Julm Donk
                      • Oct 2012
                      • 69

                      #55
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      Sama asi on kui su kontoväljavõttelt paistavad parki vms kasiino maksed välja.. väga tundlik teema pankade juures.
                      Kas pangad teavad et "RATIONAL SERVICES" on stars?
                      Kas MB/Netelleri jms maksed klassifitseeruvad ka automaatselt gamblimise alla?

                      Noob küsimus: kas laenu/liisingu taotlemiseks saab esitada teise panga konto filtreeritud väljavõtte (ainult palga laekumine)?

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #56
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        Y, N and N.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #57
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          Võta 30 aastane laen, hiljem vormistad ümber 20 aastaseks.
                          Samuti võid sa igakuiselt vabatahtlikult ise juurde maksta, nii et vormistatud on 30 aastane, aga praktikas maksad ära 20 aastaga.
                          tänud! Eks tuleb hakata vaikselt uurima, mis pakkumised on ja kuidas need hammasrattad käivad. Maru nadi väljavaade küll praegu 20 aastat laenuorjuses olla, aga mis sa teed. Tuleb loota, et praegune palk on n.ö. starting salary ja siit saab ainult ülesse (püstloodis). lootust vähemalt on

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #58
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            Pokkeri PRO ei vajagi pangalaenu
                            Pokkeri MÄNGIJA võib vajada pangalaenu

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              Kas tõesti tahate väita, et kui ma olen olnud SEB klient nüüdseks 12 aastat, alates 17. eluaastast (tegelt vist 15, aga 10 aastat kindlalt nende klient olnud) laekunud stabiilselt iga kuu summa, mis on kasvanud.

                              Võtnud eelnevalt SEBst laenu, mille oma osa olen tagasimaksnud ning mul enam laenukohustust ei ole ning puuduvad mistahes maksehäired, siis ma ei saa mitte mingil tingimusel laenu? Olen viimased 2 aastat ka nn. tööl käinud haigekassa jaoks.

                              Kas siis see tähendab, et kas tõesti pank vaatab ainult Sinu kontot, mitte ei tee üleüldist background checki s.h. ka nime - ja isikukontrolli. Kui nii siis tõesti pank kaotaks hea võimaluse teenida, sest pean ennast üheks eeskujulikumaks ja kohusetundlikumaks raha asjades.

                              EDIT: ei sooviks seda uskuda, aga ma olen päris kindel, et ma suudaksin omale küll vajadusel laenu välja võidelda.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #60
                                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                                A kuidas sa üldse SEBist laenu oled saanud, gambler? Rage just kirjutas, et gamblerid unistagu edasi pangalaenust.

                                Ise tegin ka just paar päeva tagasi Triosse 35€ sissemakse ja kevadel oli plaanis laenu võtta. Praegu on suht FML tunne ikka.

                                Comment

                                Working...