Ski Challenge 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #31
    Re: Ski Challenge 2013

    Tseburek

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #32
      Re: Ski Challenge 2013

      kuskohast ma invite vastu saan võtta üldse?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #33
        Re: Ski Challenge 2013

        http://www.skichallenge.at/en/rankin...w/?c=community Kuskil seal peax olema

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #34
          Re: Ski Challenge 2013

          kutset pljät

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #35
            Re: Ski Challenge 2013

            Tekitasin mingi group race katsetamiseks, täna kell 22:00 hakkab ja 4h jooksul tuleb sõit ära teha vist. Seal saab veel panna suusasettinguid vist kõigile ühesuguseks ning samuti saab katsete arvu piirata. Hetkel endless ja settinguid ei pannud.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #36
              Re: Ski Challenge 2013

              E: nvm polnud sisse logitud
              Last edited by Poke; 20.12.12, 21:02.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #37
                Re: Ski Challenge 2013

                dno ei saa joinida group race :(
                edit, olemas. skichallenge aeg 1h võrra ees, seeag 23:00 hakkas hoopis
                Last edited by KristjanRawk; 20.12.12, 21:07.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #38
                  Re: Ski Challenge 2013

                  Haige mäng, liiga haige.

                  Aga Tarmonator, ootan kutset

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #39
                    Re: Ski Challenge 2013

                    Torpeedo, paluks addida.
                    Mis ajad üldse on inimestel. Ma Rudi ghostiga natuke lasknud, hetkel teises rajaosas jään selgelt alla veel, vb peaks suuskade settinguid muutma, mida kasutate?

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #40
                      Re: Ski Challenge 2013

                      Kuskil 29 44 27 kanti vist oli settingud

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #41
                        Re: Ski Challenge 2013

                        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                        Torpeedo, paluks addida.
                        Mis ajad üldse on inimestel. Ma Rudi ghostiga natuke lasknud, hetkel teises rajaosas jään selgelt alla veel, vb peaks suuskade settinguid muutma, mida kasutate?
                        Aegu näed siin http://www.skichallenge.at/en/rankin...w/?c=community. Ma üks kord suutsin kobistada teises rajaosas ja sain aja. Nüüd ei õnnestu enam kuidagi ligilähedalegi saada.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #42
                          Re: Ski Challenge 2013

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Kuskil 29 44 27 kanti vist oli settingud
                          Ty. 5 sõiduga sain kohe 2 sekki parema aja nendega.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #43
                            Re: Ski Challenge 2013

                            Rudiga veel vaja pool sekundit ära lahendada, siis peab mees ärkama ja oma tõelist palet näitama :D.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #44
                              Re: Ski Challenge 2013

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              ai, suusahüpped oleksid ilmselt jah nutsimad. Kunagi sai hullult möllatud RTL Skijump seeriaga :)
                              jah, just sebisin endale selle mängu uuest, nuts värk.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #45
                                Re: Ski Challenge 2013

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Rudiga veel vaja pool sekundit ära lahendada, siis peab mees ärkama ja oma tõelist palet näitama :D.
                                No ära hakka tüütama :D
                                Võta invitation vastu.

                                Reedest hakkab race weekend, siis tuleb nv jooksul aeg ära teha

                                Comment

                                Working...