Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1561
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tra jube tüütuks muutub, et naaber altkorruselt seda elektrit välja lülitab. Täna, mingi kolm korda vist. Õnneks öörahu on kohe kohe lõppemas!

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1562
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1563
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        http://www.youtube.com/watch?v=zxo1Y...9Cnqg&index=74 kellel und ei tule.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #1564
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Mind sünnitas ema igatahes.
          kahtlane värk.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #1565
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas inward
            Tra eided. Mul vist see alkoholi tarbimissüsteem nii paigas tundidest lähtuvalt alkohol - mineraalvesi - toit. Rinse and Repeat. Räigelt paugutad. Pohmakat ka väga pole.
            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Tra jube tüütuks muutub, et naaber altkorruselt seda elektrit välja lülitab. Täna, mingi kolm korda vist. Õnneks öörahu on kohe kohe lõppemas!
            Algselt postitas inward
            Sellised eided oletegi ?
            rahvavaenlane on inwardi paroolid kätte saanud.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1566
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Tra jube tüütuks muutub, et naaber altkorruselt seda elektrit välja lülitab. Täna, mingi kolm korda vist. Õnneks öörahu on kohe kohe lõppemas!
              Täis peaga kirjutada oskad, aga seda ei taju, et tümps liiga vali on?

              Muidugi võid ka väikse investeeringu teha ja põhisüsteemidele UPS-i taha lükata, las siis naaber murrab pead ja tiltab edasi.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1567
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                meil hakkavad siin pidustused juba pihta - ilusat vana aasta lõppu ja kõike paremat uuel aastal. lülitan vist arvuti välja ära esimest korda üle kolme kuu lol.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1568
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Täis peaga kirjutada oskad, aga seda ei taju, et tümps liiga vali on?

                  Muidugi võid ka väikse investeeringu teha ja põhisüsteemidele UPS-i taha lükata, las siis naaber murrab pead ja tiltab edasi.
                  Kirjutamisoskus kaob kõige viimasena siiski. UPS on geniaalne tho.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1569
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Selline UPS on ka, millele saab kõlareid järgi panna? Standard UPS-il ju ainult need 'arvuti augud':

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #1570
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Siimud, võite vaimu valmis panna ja hommikuks rivvi võtta ennast.

                      Teistele head aastavahetust!

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1571
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        Peab bani peale panema foorumist, siis kui joomiseks läheb. Jube.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1572
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #1573
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Seleta lahti mis mõtes eesti riigil on momendil vaimu vaene kultuur ?.
                            Jõulud, aastavahetus, jaanipäev, laulu peod, suve lõpu peod ,saunad, vastlapäev jne jne ...need on osa kultuurist.
                            Fking kui sulle eesti kultuur ei istu paki asjad mine sinna kus sul on ilus ja tore kultuur.


                            Ja mis Euroopa Liidu teemasse puutub.
                            FKING kas inimesed saavad juba ükskord aru et EU ei ole sama mis Nõukogude Liit.
                            Kui sa fking lõpetaks oma vandenõu pahna vahtimise ja uuriks mis on EU ja mis põhimõted on EU-l.

                            anna andeks kui tundub ülbelt lihtsalt mind närib kui inimesed ajavad ,et müüsime oma vabaduse EU-le maha ,aga fking siis vigisevad miks eestis nii halb on ja miks Eesti pole nagu lääne euroopa kus elu palju parem.
                            Oeh, jõulud, aastavahetus, jaanipäev? Kui sa nii arvad, Eesti kultuur on see tõesti? Lmao.
                            Isegi kui sa nii arvad, siis keskmisele eestlasele tähendavad need vaid siiski ainult üht = läbu koos massiivse alkoholi tarbimisega.

                            Euroopa Liidu kohta ei olegi mingit vandenõud vaja, kui sa natuke mõtled siis saad ise ka aru kui idiootne see süsteem on ja võrdusest & õiglusest ei ole halli haisugi.

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #1574
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                              Oeh, jõulud, aastavahetus, jaanipäev? Kui sa nii arvad, Eesti kultuur on see tõesti? Lmao.
                              Isegi kui sa nii arvad, siis keskmisele eestlasele tähendavad need vaid siiski ainult üht = läbu koos massiivse alkoholi tarbimisega.

                              Euroopa Liidu kohta ei olegi mingit vandenõud vaja, kui sa natuke mõtled siis saad ise ka aru kui idiootne see süsteem on ja võrdusest & õiglusest ei ole halli haisugi.
                              Alternatiivid?

                              Igaühest võib saada maailmaparandaja, tegutse...

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #1575
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Päris huvitav reklaam

                                Comment

                                Working...