Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
noh, ega see nüüd tegelikult foorumi süü pole, et sul päevad hakkasid ja tampoonid otsas.
võid mujal ka oma kibestumust välja elada.
noh, ega see nüüd tegelikult foorumi süü pole, et sul päevad hakkasid ja tampoonid otsas.
võid mujal ka oma kibestumust välja elada.
Comment