Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
3.5mm on päris uskumatu küll aga üks hea põhjus, miks peaks sellist kuvarit soetama?
Ruumi võtab ta ju lauapeal sama palju kui teised kuvarid. See, et ta on korades õhem kui teised ei tee teda ju muud moodi paremaks või teeb?
Algselt postitas Romka
Vaata postitust
Ruumi võtab ta ju lauapeal sama palju kui teised kuvarid. See, et ta on korades õhem kui teised ei tee teda ju muud moodi paremaks või teeb?
TC
Comment