Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #901
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    mingit head netisaiti, kust käekella osta (originaali, mitte järgi tehtud)?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #902
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Aru ma ei saa. Küll enamus eestlasti vinguvad, et palgad väiksed ja kogu see lambakari peaks tagasiastuma. Aga nüüd kui tõsteti 30 euro võrra alampalka on inimesed veel rohkem ülesköetud lugedes kommentaariume. Arusaadav, et number on väike aga samas, kuna varem on alampalk tõusnud ligi 10% korraga?
      http://www.ohtuleht.ee/503862/kommentaarid


      ---

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      mingit head netisaiti, kust käekella osta (originaali, mitte järgi tehtud)?
      See suht sea sait, enamus kellasid on 70-80% ale.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #903
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        mingit head netisaiti, kust käekella osta (originaali, mitte järgi tehtud)?
        Las eksperdid soovitavad, http://forumserver.twoplustwo.com/79.../index112.html, pvn kõige pädevam seal threadis.
        Mida plaanis osta muidu umbes?
        Üldiselt Eesti saiti ühtegi ei tea. Endal oli ka plaanis jõulukingiks osta mingi korralik, aga matsin idee maha ja otsustasin, et mingit juustu ei taha osta ja samas rahaga praegu paremat ka teha.
        Kui kunagi plaanis osta kui paremini läheb siis alla breitling navitimeri/IWC ei võta jutule või siis mõne vägeva vintage mudeli.
        Odavamatest variantidest vaadata siis Tissotil prolly parim hinna ja kvaliteedi suhe.
        Last edited by qbj0hn; 22.12.12, 18:24.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #904
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          otseselt mingisugust firmaeelistust ei olnud. peaasi, et näeks solid välja (mitte selline bling bling baller kell, vaid selline casual). a seda küll, et tahtsin nahast rihmaga ja et kell ise oleks ümmargune (mitte selline kandiline või imelik ovaal vms). hinnaklass max 200€. käisin täna Tartu suurimates kaubanduskeskustes asuvad poed läbi ja paar kella jäi silma.

          esimene ja teine.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #905
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Tissoti kellad olid räme kallid. enamus kohtades alla 300€ kella ei näinud. paar sellist 100-200€ kella oli, aga need olid vist made for ants. igastahes kellad ise olid umb mu pöidla suurused. : D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #906
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Dieselil üldiselt mingitest tava firmadest (need kes teevad peale kellade veel ntx riideid) prolly kõige soliidsemad asjad jah. Ise vägistaks natuke juurde ja ostaks õige kella firma kui plaanis mingi long-run ost teha ja mitte sõjaväes kaevikus seda kanda.

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              Tissoti kellad olid räme kallid. enamus kohtades alla 300€ kella ei näinud. paar sellist 100-200€ kella oli, aga need olid vist made for ants. igastahes kellad ise olid umb mu pöidla suurused. : D
              Eestis on jamh poodides kelladel metsik juurdehindlus.

              Ise vaatasin seda, http://www.amazon.com/Tissot-Perpetu...ot+traditional

              Eestis see mingi 500€. Tahtsin, et oleks olemas kuupäev(vbl ka kuu) ja nädalapäev. Seal see päeva seier ka veel eriti lahedalt eraldi.
              Ei leidnudki seda kuskilt netist kust saaks Eestisse tellida, ainuke võimalus sugulasel lasta usas amazonist tellida ja siis lasta Eestisse saata.
              Metallist vaatasin seda, http://www.amazon.com/Tissot-T-Class...words=tissot+t
              Casual nahast meeldib viimasel ajal rohkem tho.
              Kõige pullim on see, et ma ei olnud kuni selle kuu alguseni teadlik sellest, et amazonist ei saa Eestisse asju tellida. Koguaeg vahtisin sealt :/
              Last edited by qbj0hn; 22.12.12, 18:40.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #907
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                netist tellimisega muidu vist see jama, et kui midagi peaks katki minema, siis tükk jama selle garantiisse saatmisega jne. selles mõttes on Eestis poest osta mugavam (samas kui plaan osta sellist 500€ kella, siis netist tellides on võit ilmselt kolmekohaline nr ja siis pigem võtaks juba sealt ja loodaks, et midagi katki ei lähe). muidugi see ka, et kella tahaks enne ostu korra käe peale ka lükata ja vaadata, et kuidas tundub.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #908
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Kõige pullim on see, et ma ei olnud kuni selle kuu alguseni teadlik sellest, et amazonist ei saa Eestisse asju tellida. Koguaeg vahtisin sealt :/
                  Ikka saab tellida. Osad müüjad ainult Eestisse ei saada.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #909
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Nii ta on yep, kaheotsaga asi, aga midagi sinna teha ei saa :/. Kui just anyway kuhugi välisriiki ei satu mingiaeg ja ei kipita siukse asjaga.

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    Ikka saab tellida. Osad müüjad ainult Eestisse ei saada.
                    Okay, enamus mida vaatasin siis ei saada.
                    Aga nagu aru saanud olen siis pmst lähim koht kuhu saadetakse on Soome.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #910
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Kõige pullim on see, et ma ei olnud kuni selle kuu alguseni teadlik sellest, et amazonist ei saa Eestisse asju tellida. Koguaeg vahtisin sealt :/
                      Mul küll laseb maksmise juurde asuda (ostma küll veel ei hakka). Kui ei saa tellida Eestisse, siis on ikka kohe selle kohta varakult teate ette visanud. Või kust sa võtad, et ei saa tellida?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #911
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Dunno, kõigilt kellelt küsinud öelnud ja ühelt inimeselt kes igapäevaselt tegeleb ebays äritsemisega mainis ka seda kui andsin talle lingi mingi asja kohta, et arvamust küsida.
                        Kõik stuff mida ma vaadanud pole olnud ka võimalik saata siia, vbl kokkusattumus.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #912
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          No isiklikult olen juba vähemalt 2 korda amazoni kaudu tellinud. Esimest korda mingi 6 a tagasi.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #913
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Fair enough.
                            Vbl unlucky old lihtsalt siis. Olen amazonist aastaid asju tellinud usa kaudu (põhimõtte prst ei maksa mingit 50% juurdehindlust riietele ntx), viskan lingi sugulasele ja shipib Eestisse. Nendel toodetel pole ühelgi olnud seda võimalust.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #914
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Aru ma ei saa. Küll enamus eestlasti vinguvad, et palgad väiksed ja kogu see lambakari peaks tagasiastuma. Aga nüüd kui tõsteti 30 euro võrra alampalka on inimesed veel rohkem ülesköetud lugedes kommentaariume. Arusaadav, et number on väike aga samas, kuna varem on alampalk tõusnud ligi 10% korraga?
                              http://www.ohtuleht.ee/503862/kommentaarid
                              10%+ alampalga tõus on minu jaoks müstika, arvestades seda, et Taliga suu on veel rohkem m**i täis olnud kui tavaliselt. Seega, AÜ teene on selle saavutamisel nkn 0 olnud, pigem tuli tööandjatele mingil määral aru pähe.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #915
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

                                See suht sea sait, enamus kellasid on 70-80% ale.

                                https://www.verygoodoriginalwatches....cheapwatch.exe
                                .exe ummh?

                                Comment

                                Working...