Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
ja mis sa arvad et kui meil eurot poleks tulnud oleks see härra tänasel päeval 249 krooni eest oma pirnid saanud? lol yeah sure ..
ja mis sa arvad et kui meil eurot poleks tulnud oleks see härra tänasel päeval 249 krooni eest oma pirnid saanud? lol yeah sure ..
Comment