Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist
meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist
Comment