Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #721
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #722
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      miks sellise peaga eestis istud?
      oleks teinud SATi +2 standardhälvet, oleksid ilusti ivy league nt..

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #723
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #724
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist
          Mida ja kus sa õpid ?

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #725
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
            Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.
            Njah, loll lubadus nende poolt. Ansip ei saa kontrollida eraettevõtteid ehk nende lubadus, et euro hindu ei tõsta oli juba algusest saati ilma igasuguseta põhjata.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #726
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Mida ja kus sa õpid ?
              Commercial Pilotiks õpin

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #727
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Mingi jõulupiltide konkurss käimas:



                pilt nr 38 väärib tähelepanu.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #728
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Keegi on oma pepu seal pildile jätnud. Rillu Trumm on nimi

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #729
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                    Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.
                    Vaevalt see euro nüüd oli mis seda hinda üle 3x tõstis...

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #730
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      keegi oskab öelda, kas vererõhutablette ja suures koguses alkoholi tohib koos võtta? või on äkki parem tablette paar päeva mitte võtta?

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #731
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist
                        Kas sa räägid, et sa tegid võimekuse testi 99.9% peale?

                        Tartu Ülikool on Baltimaade juhtiv ülikool, kuuludes ainukesena regioonis maailma 1,2% parima sekka. TÜ maailmatasemel haridus annab eelise kogu eluks!

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #732
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas kuco Vaata postitust
                          Kas sa räägid, et sa tegid võimekuse testi 99.9% peale?

                          http://www.ut.ee/et/sisseastumine/akadeemiline-test
                          no jep obv seda ei saa 100% teha sest need ongi ehitatud niimoodi üles, et lõppu oleks suht võimatu jõuda, pigem see 99.99% näitas seda et ma olin siis kas kogu sellest rahvast nr 1 v siis 2, ei tea kuhu see 0.025% kadus
                          to kuco, meil polnud akadeemiline test meil oli konkreetselt võimekus, ehk kiiruse peale IQ testi laadsete ül-te, matemaatiliste testide, sõnavaratestide, mälutestide jne tegemine
                          Last edited by Junken; 18.12.12, 21:00.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #733
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Mingi jõulupiltide konkurss käimas:



                            pilt nr 38 väärib tähelepanu.
                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Keegi on oma pepu seal pildile jätnud. Rillu Trumm on nimi
                            Rillu Trumm tundub nii Pumperi altero ego olevat.

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #734
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Muidugi euro ei tõstnud hinda. Vaid asi on ostjate mindsetis. 800 krooni eest oleks klient müüa ka pikalt saatnud, aga vot 45 Euri eest ostab. Kohtades, kus varem maksis coca cola või klaas mahala 10 krooni on see nüüd raudselt 1 Euro. Maci juustuburks maksis ka krooni ajal 15 krooni aga nüüd 1,5 euri jne.... Läti tahab ka 2014 eurole üle minna ja valitsus üritab rahvale selgeks teha, et euro tõstab maksimaalselt 0,3% hindu.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #735
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                                Muidugi euro ei tõstnud hinda. Vaid asi on ostjate mindsetis. 800 krooni eest oleks klient müüa ka pikalt saatnud, aga vot 45 Euri eest ostab. Kohtades, kus varem maksis coca cola või klaas mahala 10 krooni on see nüüd raudselt 1 Euro. Maci juustuburks maksis ka krooni ajal 15 krooni aga nüüd 1,5 euri jne.... Läti tahab ka 2014 eurole üle minna ja valitsus üritab rahvale selgeks teha, et euro tõstab maksimaalselt 0,3% hindu.
                                Kumb siis süüdi on ikkagi? Ansip või ostjate mindset?

                                Comment

                                Working...