Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #436
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    kena trofee kala indeed.liha vist süüa ei sünni eriti enam
    Teadlaste hinnangul on selles kaalus haugi vanus umbes 20 aastat ja rahva hulgas on levinud arvamus, et nii vana kala maitseomadused pole kõige paremad. „See on täielik jama. Isegi minu lapsed, kes kala ei armasta, sõid hea meelega praetud fileed. Suures haugis on rasva rohkem, mis teeb ta õrnemaks ja maitsvamaks,” rääkis Konstantin. Ta teeb oma trofeest suveniiri – kuivatab naha ära ja lakib pärast üle.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #437
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      maitse asi, endale suuremad kalad ka ei maitse kui 2kg isegi. Kui sööte kunagi 500gst forelli(poest seda obv vist ei saa, peaks alamõõduline olema) ja 2kg-st siis maitsevahe on korralik.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #438
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        maitse asi, endale suuremad kalad ka ei maitse kui 2kg isegi. Kui sööte kunagi 500gst forelli(poest seda obv vist ei saa, peaks alamõõduline olema) ja 2kg-st siis maitsevahe on korralik.
        Maitsevahe on korralik, jah, 2kg kasuks. Ja suurel haugil ei ole viga midagi, kui õigesti valmistada. Kuigi parima lihaga on tõesti selline 2-3kg isend. Lõhelistel vastupidi, mida priskem ja raskem, seda rasvasem liha ja seda parema roa sellest saab.

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #439
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          maitse asi, enamus räägivad et noorem kala parem

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #440
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            pohhui kotletiks l2hevad kõik kui vaja

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #441
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Keegi teab site vms kuidas youtubest videosid alla laadida enne oli savevid aga see ei lase enam!?
              Proven FREE YouTube Downloader. Download single videos and complete playlists. Get Full HD, 4K and 8K Ultra HD video in MP4, MOV, AVI. Save MP3.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #442
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Lihtsam

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #443
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Pargis täna siuke turka. 35€
                  Freezeout. NB! Rivers! Each player receives personal river card!
                  Wtf see tähendab ? Need mängijad, kes riverini lähevad avatakse igaleühele eraldi riveri kaart ?

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #444
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    millises toidupoes kõige paremad hinnad on ja kus kõige parem rakeback süsteem?
                    Prisma püsikliendid saavad 5% rakebacki.

                    Üldiselt on siiski raske võrrelda, sest hinnad (rake) ei ole poodides ühtlased.

                    Selveris saad 2% rakebacki, aga kui ostad pidevalt ainult kampaaniatooteid (20%-40% discount) ja alati on igas žanris vähemalt üks kampaaniatoode (1 juust, 1 vorst, 1 liha, 1 chipsid, 1 kohv, jne). Siis kokkuvõttes imo Selver on parim. Kampaaniatooted vahetuvad ka iga nädal, nii et vaheldust saad ka.

                    Edit: Seda ka, et Selverites on õhtul tund aega enne sulgemist kõik pagaritooted/pirukad -50%
                    Hea viis ennast pontsikuks süüa
                    Last edited by Strawberry; 12.12.12, 13:49.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #445
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      loool, Selver on ju kõige kallim pood tavakettides. Isegi, kui ostad kaampaaniatooteid.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #446
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                        loool, Selver on ju kõige kallim pood tavakettides. Isegi, kui ostad kaampaaniatooteid.
                        Dno, mul on kuskilt äripäeva artiklist meeles, et Rimi on eestis kõige kallim toidupood. Ma ise Rimi-s ei käi tho.

                        Selveri kampaaniatoodete hinnad on for sure odavamad kui muidu tooted mujal. Määrdejuust 3,65€/kg. Mhmh, beat that.

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #447
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          Prisma püsikliendid saavad 5% rakebacki.

                          Üldiselt on siiski raske võrrelda, sest hinnad (rake) ei ole poodides ühtlased.

                          Selveris saad 2% rakebacki, aga kui ostad pidevalt ainult kampaaniatooteid (20%-40% discount) ja alati on igas žanris vähemalt üks kampaaniatoode (1 juust, 1 vorst, 1 liha, 1 chipsid, 1 kohv, jne). Siis kokkuvõttes imo Selver on parim. Kampaaniatooted vahetuvad ka iga nädal, nii et vaheldust saad ka.

                          Edit: Seda ka, et Selverites on õhtul tund aega enne sulgemist kõik pagaritooted/pirukad -50%
                          Hea viis ennast pontsikuks süüa
                          Olen ise ka Selveri püsiklient ja üldjuhul läheb korvi 90% soodushinnaga tooteid ja need vahetuvad tõesti kiirelt. Samuti on tootevalik üks parimaid imo.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #448
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            http://www.ohtuleht.ee/497600

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #449
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              ma avastasin t2na et mul oli kogunenud 44€ selveri kaardile (polnud aimugi et see võimalik, hea et teenindaja mainis).. hea rakeback tasuta viski saamiseks imo

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #450
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                päris sisukas

                                Comment

                                Working...