Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
yep, probably sest neid nii vähe
pidin ühe inimesega kunagi kontakti võtma, kaotasin andmed ära, perekonnanime ka ei mäleta, tahtsin näha, kas ta veel nimekirjas vms uut infot
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
pidin ühe inimesega kunagi kontakti võtma, kaotasin andmed ära, perekonnanime ka ei mäleta, tahtsin näha, kas ta veel nimekirjas vms uut infot
Comment