Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #166
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ma jooksen igas mängus mida ma ever mänginud olen alla, happens. Mõttetu kassida midagi mis pole sinu teha.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #167
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Ma "kassisin" isegi siis, kui ma imekombel üle EV jooksin, ehk mis mõttes ma olen ma kõvasti vähem kaotanud kui oleks pidanud?

      Turkade puhul jooksen nkn mingi 1000+ BI alla EV, nende puhul on nkn parim lüke ennast kooma tõmmata ja siis mängida.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #168
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Solid teooria.
        gg, gn

        Comment

        • valgelendur
          Jube Noob
          • Oct 2012
          • 121

          #169
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ma jooksen igas mängus mida ma ever mänginud olen alla, happens. Mõttetu kassida midagi mis pole sinu teha.
          Well vaata, sul on õigus, AGA kui sul jääb puudu ala 10k VPP 2600$ boonusest selletõttu, et sa jooksed sitasti, siis ajab ju kassima küll. Sest siis ma ei jookse alla ev ainult see osa mida ev joon näitab, vaid reaalselt 2$k+ lisaks, mis on pmst hetkel mu br.
          Kassima ajab see, et ma biidin mängu, ei tohiks ju küsimust olla? Aga kuna ma vb busto varsti (maksud vajavad maksmist jms) siis pean varsti hakkama reaalselt tööd otsima, (PS. Ma olen hariduseta ja invaliid - ei saa teha füüsilist tööd, tean, oma viga, aga mis teha...)
          Sitt lugu tean, loodan lihtsalt natukene paremat jooksu

          Next time kui halamis isu peal, postitan vastavasse teemasse, sorry kah

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #170
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Suht haige jooks paistab.. Aga kui biidid siis fuck job (ja pokerstars).

            Comment

            • valgelendur
              Jube Noob
              • Oct 2012
              • 121

              #171
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Suht haige jooks paistab.. Aga kui biidid siis fuck job (ja pokerstars).
              tyty annan endast parima igaljuhul, vähemalt ei tilta suhtkoht üldse, kui suudan selle 200k milestone kätte saada peaks olema br piisav et lõpuks see jamps läbi mängida :P (never know ovb, tõenäosusel pole mälu)

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #172
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Pool miljonit kätt BE joosta ei ole kuskilt otsast loogiline minu jaoks...mõistan kui 100K kätt on BE aga nii joosta on päris ulme. Miljoni käe kohta jooksed 100BI alla Ev ,mis on umbes 100K käe kohta 10BI, mis on ma usun enamus mängijatel standard. Lihtsalt su graafikul avaldus see poole miljoni käe jooksul. Kuid kui vaadata asja teist poolt, siis EV järgi biidiksid 2bb/100, mida ei ole üldse palju. Ükskõik, mis limiiti ka ei mängi, tuleb vigu ilmselt mujalt otsida, kui lihtsalt halvast runist ainult.

                Comment

                • valgelendur
                  Jube Noob
                  • Oct 2012
                  • 121

                  #173
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                  Pool miljonit kätt BE joosta ei ole kuskilt otsast loogiline minu jaoks...mõistan kui 100K kätt on BE aga nii joosta on päris ulme. Miljoni käe kohta jooksed 100BI alla Ev ,mis on umbes 100K käe kohta 10BI, mis on ma usun enamus mängijatel standard. Lihtsalt su graafikul avaldus see poole miljoni käe jooksul. Kuid kui vaadata asja teist poolt, siis EV järgi biidiksid 2bb/100, mida ei ole üldse palju. Ükskõik, mis limiiti ka ei mängi, tuleb vigu ilmselt mujalt otsida, kui lihtsalt halvast runist ainult.
                  24-38 ( enamus siiski 24-32) laua kohta on 2bb soliidne tulemus imo :P + mängu kvaliteeti mõjutab ka kindlasti run, aga vähe, ei tilta palju
                  3-9laual NL50SH

                  ev 7bb/100... igati korralik tulemus ju?

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #174
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Ok arusaadav. Nagu aru saan mängid starsis ja kuskil veel aga lihtsalt laudade vähendamisele mõelnud ei ole for $$$? Või annab rakeback/kaudne rakeback rohkem raha tagasi kui eeldatav winrate tõus vähem laudu mängides?

                    Comment

                    • valgelendur
                      Jube Noob
                      • Oct 2012
                      • 121

                      #175
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                      Ok arusaadav. Nagu aru saan mängid starsis ja kuskil veel aga lihtsalt laudade vähendamisele mõelnud ei ole for $$$? Või annab rakeback/kaudne rakeback rohkem raha tagasi kui eeldatav winrate tõus vähem laudu mängides?
                      Well heameelega mängiks ainult SH mänge, kuna see mul ilmselgelt tugevaim, kuid ei saa hetkel riskida väikse volüümi (ei mängi eriti üle 6laua SH) ja sita jooksu jätkuga, seega masstabling FR way to go.
                      Kui milestone käes, siis keskendud ainult SH edasi

                      Edit: Hourly (ev mõtlen siin) on vast ligikaudu sama kui crushing (niivõrg/kuivõrd) SH 6laual + rb vs pisike winrate 24laual FR + rb(kaudne), seega ovb kasulikum oleks SH kuna vähem laudu ja areneb ka natukene, lõbusam kah, kuna edge suurem:P ning võimalus ülesse liikuda. breakeven/väikse winratega masstabling FR puudub võimalus ülesse liikuda, kuna sa ei arene.
                      Hetkel aasta lõpuni shortterm tundub lihtsalt FR mõistlikum, kuna väiksem variatsioon (enamust horulyst moodustab rb)
                      Last edited by valgelendur; 06.12.12, 02:52.

                      Comment

                      • supernova66666
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 732

                        #176
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Kas keegi minuga volüüümi andmis diilist ei ole huvitatud? Tahaks mingit motti, et karmilt kütta :P

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #177
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
                          Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
                          Last edited by qbj0hn; 06.12.12, 06:04.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #178
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
                            Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
                            Tõsiselt käid kusagil ajatööl ja lased peale seda 150 tundi pokkerit.Gl!

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #179
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
                              Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
                              kus töötad?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #180
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                kus töötad?
                                Mesinik on üldises plaanis.

                                Comment

                                Working...