Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #106
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    mis tähendab A-grupi auto?:D

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #107
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas jarlop Vaata postitust
      selline probleem, et õlas või seljas käivad valud läbi(üle treenimisest arvatavati), öösel magada ei saa korralikult, mis arsti juurde peaks pöörduma? kuna haigekassat pole äkki soovitated mõnda erakliinikut tartus? tänud
      http://medex.ee/ pole käinud ise, aga sõbra isa töötab seal, kes väga tark inimene, usun et solid

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #108
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        kellelgi torrentleechi invite pole üle? sõber oleks nõus sümboolse summa isegi andma selle eest.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #109
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Mõtlesin Muchoses aegajalt viimaste RB jäänuste eest teha madalaid kuni 6 taalaseid HU SNGsid, milline tuba sealt tõmmata?

          nvm.. võtsin sealt OnGame cliendi ehk siis GoalWin vms.. kärab küll 20€ bustimiseks..

          kurja.. OnGames on miksi VIP teema RB värk? peab vist ikka Merge uuesti tõmbama, saab oma SNGde pealt ikka mõne taala RBd ka tagasi..
          Last edited by Rage; 04.12.12, 09:25.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #110
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Mida perset EMT. Nädala aega vana EMTist ostetud Sony Xperial paneb üks puutetundlik nupp segast (vahepeal ei toimi , aku eemaldamine teeb asja jälle korda). EMTs leti taga olev tädi ütles selle peale, et: Teate nendel telefonidel on ajud, mis tahavad vahel ka puhata kasvõi nädalas korra 1 minuti seega võtke aku aegajalt tagant.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #111
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              irw

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Mida perset EMT. Nädala aega vana EMTist ostetud Sony Xperial paneb üks puutetundlik nupp segast (vahepeal ei toimi , aku eemaldamine teeb asja jälle korda). EMTs leti taga olev tädi ütles selle peale, et: Teate nendel telefonidel on ajud, mis tahavad vahel ka puhata kasvõi nädalas korra 1 minuti seega võtke aku aegajalt tagant.
                LOL.

                Talle oleks võinud ikka öelda, et tead, et seal teiselpool letti ühel inimesel vist ei ole ajusid. Kahjuks, ei saa talt akunt tagant ära võtta, et aidata sellise sügava puude korral. Elu on siiski ebaõiglane, mul on kahju ja minu siiras südamlik kaastunne, et elu sulle lusikaga andis, aga kulbiga võttis.

                Comment

                • Skyline
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 510

                  #113
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                  Mida perset EMT. Nädala aega vana EMTist ostetud Sony Xperial paneb üks puutetundlik nupp segast (vahepeal ei toimi , aku eemaldamine teeb asja jälle korda). EMTs leti taga olev tädi ütles selle peale, et: Teate nendel telefonidel on ajud, mis tahavad vahel ka puhata kasvõi nädalas korra 1 minuti seega võtke aku aegajalt tagant.
                  Just mõtlesin EMTi minna ja iphone võtta, aga sellise jutu peale peab ikka võrguvaba edasi otsima.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #114
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    väike loll küsimus, kui starsis nt aasta lõpus goldstar siis uuel aastal hakkan uuesti bronzest?:D
                    ei ole nii ju

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #115
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                      Mida perset EMT. Nädala aega vana EMTist ostetud Sony Xperial paneb üks puutetundlik nupp segast (vahepeal ei toimi , aku eemaldamine teeb asja jälle korda). EMTs leti taga olev tädi ütles selle peale, et: Teate nendel telefonidel on ajud, mis tahavad vahel ka puhata kasvõi nädalas korra 1 minuti seega võtke aku aegajalt tagant.
                      Sickooooo :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas Poke Vaata postitust
                        väike loll küsimus, kui starsis nt aasta lõpus goldstar siis uuel aastal hakkan uuesti bronzest?:D
                        ei ole nii ju
                        Eip. Alustad ikka GoldStarist. GoldStars on igakuine VIP level, aastased on ainult Supernova ja SNE, aga siiski on neil kaks kuud aega, mille jooksul peavad täitma minimaalse VPP nõude.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #117
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          On kellegil häid ideid,kuidas joomist piirata.Mul nii,kui eelmine pohmell lõpeb,tuleb tahtmine uuesti juua.Kuna mingeid kohustusi pole,siis seda ka teen.Kunagi umbes 10+ aastat tagasi käisin nõelravis ja peale seda olin üle aasta täiesti kaine.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #118
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Mis siis veel teha, kui pohmakat üldiselt pole ja pankrease ja maksavalu pole eriti hirmutavad olnud?

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #119
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Mis siis veel teha, kui pohmakat üldiselt pole ja pankrease ja maksavalu pole eriti hirmutavad olnud?
                              Siis jood surnuks.Mul klassivend nii läkski.Jõi iga päev mitu aastat järjest üle 1 viina päevas.Temal pohmelli kunagi polnud.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #120
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas viki Vaata postitust
                                Siis jood surnuks.Mul klassivend nii läkski.Jõi iga päev mitu aastat järjest üle 1 viina päevas.Temal pohmelli kunagi polnud.
                                Pane fb-sse video või pilt üles, et kui keegi sind joomas näeb, saad põlvega munadesse.
                                Kaua sa ikka üksi juua viitsid.

                                Comment

                                Working...