Re: TV-showd/seriaalid
Minu arvamus GoT-i kohta, 2kki on kellegil analoogne m6ttek2ik.
ytlen 2ra enne, et minu jaoks on see triloogia olnud aastaid juba top1. Olen lugenud raamatuid ja olen paadunud seriaali f2nn.(ma olen seriaaliga raamatutest ees), niiet ei tea mis juhtuma hakkab.
sri kui vigaselt kirjutatud
Minu arvamus GoT-i kohta, 2kki on kellegil analoogne m6ttek2ik.
ytlen 2ra enne, et minu jaoks on see triloogia olnud aastaid juba top1. Olen lugenud raamatuid ja olen paadunud seriaali f2nn.(ma olen seriaaliga raamatutest ees), niiet ei tea mis juhtuma hakkab.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
sri kui vigaselt kirjutatud
Comment