TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #976
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Fargo oli lihtsalt nuts, meenutas Breaking Badi kohati oma huumori/draama poolest. Kahju, et mini-seriaal ja läbi juba.
    Teine hooaeg ju tuleb!Järgmine aasta :)

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #977
      Re: TV-showd/seriaalid

      Mul jäi fargo pooleli ja üldse ei meenutanud breaking badi. Peategelane oli huvitav karakter, aga mingist hetkest alates hakkas mulle tunduma, et kõige lahedam oleks siis, kui keegi ta maha laseks.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #978
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        Teine hooaeg ju tuleb!Järgmine aasta :)
        teine hooaeg tuleb jah, kuid erinevate näitlejate ning plotiga.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #979
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Mul jäi fargo pooleli ja üldse ei meenutanud breaking badi. Peategelane oli huvitav karakter, aga mingist hetkest alates hakkas mulle tunduma, et kõige lahedam oleks siis, kui keegi ta maha laseks.
          +1 Äkki kunagi vaatan lõpuni. Sama teema Under the Dome sarjaga.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #980
            Re: TV-showd/seriaalid

            Ty nendele tüüpidele, kes varem True Detective-i kiitsid, aga ei maininud, kes peaosades on.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #981
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Power nagu hakkaks mingiks veidi seebiks kiskuma küll aga samas huvitav ikka. Peaks niigi ainult kaks või üks osa hooajas alles olema, et loodetavasti tullakse vägevama pauguga tagasi Season 2's.

              Black Sails on täitsa hää ka. Suhteliselt pikk ja veniv story aga põnev. Potentsiaali kõvasti.

              Starzzil üldse head seriaalid. Da Vinci's Demons on ka. :thumb:
              Poweri kõrval on Gang Related palju parem. Black Sails ja Crossbones on imo päris võrdsed, kuigi esimene tõmbas ehk lõpus natuke eest ära.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #982
                Re: TV-showd/seriaalid

                Poweri hooaja viimane osa suht nuts. Ei taha liiga kaua season 2'te oodata... :)

                Gang Related'ist kuulnud pole, uurin järele.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #983
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Poweri kõrval on Gang Related palju parem
                  Seda "palju paremat" tahaks kohe näha :)

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #984
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    mõlemad täitsa head imo, aga gang related tundub natuke parem küll jah :D

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #985
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Üks sari on enamvähem reaalne ja teisest lausa õhkab aaria tõugu ehk üks peategelane oleks irl tüüp, kes iial neegriga koostööd ei teeks.
                      Last edited by Potsataja; 07.08.14, 09:05.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #986
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        12 ep'i vaadatud ja järeldus, et Gang Related täitsa muhe jep. :thumb:

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #987
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Kusjuures ma mõtlesin, et E12 on viimane, aga üks tuleb siiski veel.

                          Muidu fantasy ja sci-fi teemal oli Dominion minu arust päris hea. Kahju, et hooaeg nii ruttu läbi sai.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #988
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Dominioni telekast mõnel korral näinud aga pole nii väga köitnud.

                            Andke mingeid vägevaid seriaale veel, pole muffigi vaadata hetkel...

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #989
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Kas Hannibal ja The Following on sul vaadatud? Sellel suvel on muidugi alguse saanud ka nii mõnedki siin teemas mainimata sarjad nagu Reckless, The Divide, The Strain, Extant, The Leftovers, The Last Ship ja Matador. Eks neid jagub veelgi, aga ma sõltun addic7ed.com-ist ja kõike ka ju ei taha vaadata. Eelmisest aastast võtsin vaatamiseks Rogue.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #990
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Hannibalist vaatasin esimesi osi ja mulle nii väga ei istunud jällegi. The Following'i pole kuulnud, näinud, uurin järele. KP soovitas Boardwalk Empire't ma pole seda näinud panin tõmbama.

                                The Last Ship meeldib küll, veidi veniv ja liiga samasugused episoodid imo aga vaadatav ikkagi. Ei näe, et väga pikk edu sellel seriaalil küll ees oleks. Paari tunni pärast järgmine ep väljas ka.

                                Uurin mis see Matador on ja nendest muust viiest pole ka näinud ega kuulnud muidu... :)

                                Annan teada kuidas avastused läksid.

                                Comment

                                Working...