TV-showd/seriaalid
Collapse
X
-
Re: TV-showd/seriaalid
mulle meeldib ka Almost Royal.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Hakkab seebikaks kiskuma, kaks keskeale lähenevat druglordi pööravad samal ajal ära.Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
mulle ka meeldisAlgselt postitas atsetoon Vaata postitustwelcome to sweden, pole ammu nii head komöödiasarja näinud. 2 osa, mis usas väljas on ez-s saadaval. rootsis on esimene hooaeg väljas, mis ka suht lihtsalt leitav.
Comment
-
-
-
Re: TV-showd/seriaalid
Mulle meeldis. Kui piraadid ja selline asi pakub huvi siis tasub järgi proovida IMO.Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Siis midagi minule,tytyAlgselt postitas vapsik Vaata postitustMulle meeldis. Kui piraadid ja selline asi pakub huvi siis tasub järgi proovida IMO.
Comment
-
-
-
Re: TV-showd/seriaalid
Power nagu hakkaks mingiks veidi seebiks kiskuma küll aga samas huvitav ikka. Peaks niigi ainult kaks või üks osa hooajas alles olema, et loodetavasti tullakse vägevama pauguga tagasi Season 2's.
Black Sails on täitsa hää ka. Suhteliselt pikk ja veniv story aga põnev. Potentsiaali kõvasti.
Starzzil üldse head seriaalid. Da Vinci's Demons on ka. :thumb:
Comment

Comment