Re: TV-showd/seriaalid
tean et igalühel oma arvamus ja selle üle vaielda mõttetu, aga selle sarja/raamatu mõte polegi sulle non-stop actionit toota. 50 minutit "jama" vaatad sa sellepärast läbi, et sellest mingit aimu saada.
Mõtle natuke selle peale, et kui kõik sarja osad oleksid täis ainult actionit- draakonid linnasid põletamas ja igal osal oma red wedding. Kui huvitav seda siis oleks vaadata.
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust
Mõtle natuke selle peale, et kui kõik sarja osad oleksid täis ainult actionit- draakonid linnasid põletamas ja igal osal oma red wedding. Kui huvitav seda siis oleks vaadata.
?
Comment