Re: TV-showd/seriaalid
Jup, sama siin.
Olin ka enne kuulnud, et esimesed osad aeglased ja igavad, aga nii hea dialoog, et nautisin igat minutit. Ja muidugi need rinnad...
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Olin ka enne kuulnud, et esimesed osad aeglased ja igavad, aga nii hea dialoog, et nautisin igat minutit. Ja muidugi need rinnad...


Comment