TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #766
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Spartakust hakkasin vaatama , suht meh 4/10 , too much porn imo seal , tüütuks läheb :D
    spartacus s01 oli imo super, kuid see uus näitleja seal oli nii meh ja ei suutnudki edasi vaadata :(

    Comment

    • mihkel7
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 259

      #767
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      house of cardsil ka uus season olemas ... imelik et koik osad suht kohe webripina olemas
      Netflix releasebki kõik episoodid korraga, ühsõnaga ongi võimalik terve season korraga ära vaadata. Päris mõnus IMO, loodetavasti (neti)televisiooni tulevik.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #768
        Re: TV-showd/seriaalid

        mul torrentid ei leia 10-11 osasid .. sul olemas nood v

        Comment

        • mihkel7
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 259

          #769
          Re: TV-showd/seriaalid

          Tõmban tervet seasonit korraga ja kõik episoodid olemas. Kui sul ülejäänud episoodid olemas, võta mingi terve seasoni torrent ja pane sealt lihtsalt puuduolevad episoodid tõmbama.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #770
            Re: TV-showd/seriaalid

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            house of cardsil ka uus season olemas ... imelik et koik osad suht kohe webripina olemas
            Sest House of Cards ei ole toodetud telekanali poolt vaid on Netflix original, mis on midagi videolaenutuse sarnast. Seega pole ka põhjust kraami nädala kaupa jupitada.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #771
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              spartacus s01 oli imo super, kuid see uus näitleja seal oli nii meh ja ei suutnudki edasi vaadata :(
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              S02 oli nii ja naa, aga s03 läks vanas vaimus edasi.

              E: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?10396

              Ma ei mäletagi, et see raamat nii paks oli. Sünniaasta sama, mis mul, aga läbi lugesin ta nii tosinkond aastat hiljem.
              Last edited by Potsataja; 16.02.14, 23:12.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #772
                Re: TV-showd/seriaalid

                Ma vast talun s2 spartacuses kuidagi ära et s3 jõuda

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #773
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  True Detective neljanda osa lõpustseen on lihtsalt kuld.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #774
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Milliseid reliise soovitate vaadata ?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #775
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      Milliseid reliise soovitate vaadata ?
                      mindgamesis oleks nagu potensiaali, samas jääb midagi puudu (imdb 7,1 ka vastav). Kui midagi muud paremat teha ei ole, siis ajaviiteks täitsa sobis s01e01.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #776
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        OT

                        himym final season on ennast imo üsna ootusi ületanud positiivses mõttes. Viimased 5 seasoni juba sellised "tahaks juba ema näha" olnud.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #777
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Ega kellegi arvutis Breaking Bad eesti keelseid subtiitreid pole hooaja kaupa, jube tüütu on tirida neid osa kaupa

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #778
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            OT

                            himym final season on ennast imo üsna ootusi ületanud positiivses mõttes. Viimased 5 seasoni juba sellised "tahaks juba ema näha" olnud.
                            Need pulma osad venivad imo liiga pikaks , aga õnneks suudavad need huvitavaks teha :)



                            Spartacuse sain kõik osad paari päevaga ära vaadata :D Jätsin isegi grindi vähemaks lol , nüüd jälle tühjus , üksikud osad impractical jokers , supernatural , himym , modern family ja helix , muud väga polegi avastanud :(

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #779
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Keegi Hannibali vaatab? On hea?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #780
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Need pulma osad venivad imo liiga pikaks , aga õnneks suudavad need huvitavaks teha :)



                                Spartacuse sain kõik osad paari päevaga ära vaadata :D Jätsin isegi grindi vähemaks lol , nüüd jälle tühjus , üksikud osad impractical jokers , supernatural , himym , modern family ja helix , muud väga polegi avastanud :(
                                ütlesin mingi kuu aega tagasi siin teemas juba, et selline väike sarjake nagu true detective olemas :(.

                                Mad Men vaadatud?. Ise olin u nädal aega kookonis ja vaatasin seda järjest. Ainult köögi vahelt sai käidud kui naine tööl või koolis oli ja oma kohustusi täita ei saanud :/. Parim sari ever. Sama teema oli OZ-ga. See oli ka parim sari ever ˇˇ


                                Väga igav on, siis võib ju alati friendsid uuesti läbi vaadata.

                                Comment

                                Working...