TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #691
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    see sari tõmbab end iga osaga rohkem käima - alguses olin ise ka kahtlev, aga üha paremaks läks ja esimese hooaja lõpuks oli juba superhea hoog sees. hea must huumor ka lisaks. mõnusad karakterid, eriti muidugi:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    OK, ilmselt ma ei peaks tõesti sellise eelarvamusega asjasse suhtuma. Pealegi: Nominated for 1 Golden Globe. Another 2 wins & 11 nominations.

    Comment

    • heiks29
      Räme Fish
      • Jun 2012
      • 5

      #692
      Re: TV-showd/seriaalid

      The wire on ülekaalukalt parim seriaal mis tehtud eales.

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #693
        Re: TV-showd/seriaalid

        Prison Break minu TOP 1, kui ainult 1.hooaega vaadata . Teine kõlbas ka veel, aga sealt edasi oli ikka väga jama.

        Comment

        • doublemint65
          Grinder
          • Oct 2008
          • 695

          #694
          Re: TV-showd/seriaalid

          olen ka prison break poolt kuna see jooksis kunagi TV3 peal ja siis sai iga nädal ootatud esmaspäeva õhtut, et uut osa näha :P olid ajad olid majad, nüüd on alles ainult majad, läinud on ajad...

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #695
            Re: TV-showd/seriaalid

            Varasemast Homelandi kahest hooajast just vaimustuses ei olnud, lihtsalt vahetevahel sai ajaviiteks vaadatud kui laiskus peale tuli, aga käesolev season on üllatavalt huvitavam.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #696
              Re: TV-showd/seriaalid

              Homme (meie aja järgi 3. jaanuari hommikul) hakkab Community S05 :)

              Comment

              • Cheating
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 447

                #697
                Re: TV-showd/seriaalid

                Season 4 oli minu jaoks kerge downer aga loodame, et see hooaeg tuleb parem.

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #698
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Uus Sherlock muidu väljas

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #699
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Sai ka eile lõpuks Breaking Badi maraton lõpetatud, 5 hooaega nagu naksti, väga nuts sari ikka.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #700
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Seda breaking badi ma vaatasin mingi 2-3 osa aga ei tundunud huvitav millegipärast, samas kõik kiidavad ja rating laes. Peab vist uuesti proovima.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #701
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Algselt postitas Konso Vaata postitust
                        Seda breaking badi ma vaatasin mingi 2-3 osa aga ei tundunud huvitav millegipärast, samas kõik kiidavad ja rating laes. Peab vist uuesti proovima.
                        ah alguses ongi nii. mingi päss köhib ja kõõm hädaldab.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #702
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Minu top :

                          Supernatural
                          Supernatural
                          Supernatural
                          Omas valdkonnas parim, nagu ka The Wire, Person of Interest ja Stargate SG-1. Viimasel on muidugi kõva konkurent Babylon 5 näol, kuid hetkel on selge, et midagi sarnast ei suudeta või taheta niipea teha.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #703
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Mingit head komöödia sarja ka on hetkel liikvel? Lemmikud random järjekorras on: Tuvikesed, sõbrad, 2 ja pool meest.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #704
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Mingit head komöödia sarja ka on hetkel liikvel? Lemmikud random järjekorras on: Tuvikesed, sõbrad, 2 ja pool meest.
                              mõni on jeap

                              hetkel running:
                              family guy
                              south park
                              how i met your mother
                              ground floor
                              the big bang theory
                              modern family
                              brooklyn nine nine
                              new girl
                              eastbound and down

                              juurde veel juba lõpetanud entourage, office jne

                              Comment

                              • ninasarvik
                                Jube Noob
                                • May 2011
                                • 124

                                #705
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Mingit head komöödia sarja ka on hetkel liikvel? Lemmikud random järjekorras on: Tuvikesed, sõbrad, 2 ja pool meest.
                                pole komöödiasari otseselt, aga nalja saab

                                Comment

                                Working...