Re: TV-showd/seriaalid
ühega võrreldes rohkem segane imo ja vahel too much going on.
aga mulle meeldis ja soovitaks vaadata küll.
3nda premiere ka vaadatud ja see season võib küll siiani imo parim tulla.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
aga mulle meeldis ja soovitaks vaadata küll.
3nda premiere ka vaadatud ja see season võib küll siiani imo parim tulla.
Comment