TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #436
    Re: TV-showd/seriaalid

    midagi homelandi, suits, sopranos vms sarnast HEAD sarja pole uut tulnud? dexter hakkab pyhap, bb ja suits vist juulis

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #437
      Re: TV-showd/seriaalid

      **** on vaja spoilida.

      Minu arvates oligi üsna efektne, et midagi alguses ei teadnud sarja kohta(otsisin enne ka imdb-st). Tegemist siis sarjaga, mis justkui jätab mulje, et tegemist oleks reality show, kuid tegelikkuses seda ei ole. Minu arvates üsna tõetruult tehtud. Ja siinkohal mõtlen tõetruu all seda, et sarnaneb väga välismaa realitytega (a la survivor) ning kui ei teaks, et tegemist tavasarjaga, siis arvakski, et sama teema mis muudes. Esimese osa lõpp oli muidugi overkill. Kui seda hetke ei oleks olnud, siis vast ei oleks googeldama hakanudki, et mis teema on.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #438
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        midagi homelandi, suits, sopranos vms sarnast HEAD sarja pole uut tulnud? dexter hakkab pyhap, bb ja suits vist juulis


        piratebay-s on esimene osa üleval. Minu arvates vastab kriteeriumitele kõige paremini.

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #439
          Re: TV-showd/seriaalid

          Ei oskagi kohe midagi öelda, mul tekkis pärast esimest minutit tunne, et see on lavastatud... isegi vene selgeltnägijate saade on tõetruum

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #440
            Re: TV-showd/seriaalid

            Algselt postitas Tuul Vaata postitust
            Ei oskagi kohe midagi öelda, mul tekkis pärast esimest minutit tunne, et see on lavastatud... isegi vene selgeltnägijate saade on tõetruum
            ei, seda küll. aga vaadates neid survivoreid, siis see ülesehitus ju suhteliselt sama? Ei tundunud niivõrd erinev. Lõpupoole siiski jah

            Comment

            • sadakrooni
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 254

              #441
              Re: TV-showd/seriaalid

              Franklin and Bashil ka 3ndast hoojast esimesed 3 osa väljas, kui keegi seda vaatab.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #442
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                http://www.imdb.com/title/tt2249007/?ref_=sr_1

                piratebay-s on esimene osa üleval. Minu arvates vastab kriteeriumitele kõige paremini.
                ty

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #443
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  lol @ "Siberia"
                  valus on vaadata neid fake reality showsid :D:D

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #444
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    lol @ "Siberia"
                    valus on vaadata neid fake reality showsid :D:D
                    ütlen uuesti, et tegemist ei ole reality showga.Tegemist on täiesti tavalise sarjaga, kus on täiesti tavalised näitlejad. Kui sa californicationit vaatad, siis saad ju aru, et see asi ei ole päris? :/

                    Samahästi võib öelda, et "lol @ kõik filmid/sarjad".

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #445
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ütlen uuesti, et tegemist ei ole reality showga.Tegemist on täiesti tavalise sarjaga, kus on täiesti tavalised näitlejad. Kui sa californicationit vaatad, siis saad ju aru, et see asi ei ole päris? :/

                      Samahästi võib öelda, et "lol @ kõik filmid/sarjad".
                      Ta ütleski fake reality show.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #446
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ta ütleski fake reality show.

                        Sain aru, et poke mõtleb "reality show'sid", mis on tegelikult suure tõenäosusega fake. Nt need venemaa selgeltnägijad. Antud juhul "Siberia" ei pretendeerigi reaalsusele või sellele, et tegemist oleks reality showga. Mulle teadaolevalt ei ole varasemalt sellise kontseptsiooniga sarju ka tehtud. Ja hoiakust sain aru pigem, et ta mõtleb neid selgeltnägija kontseptsioonile sarnaseid show'sid. Järeldasin seda sellest, et Poke kasutas mitmust ("neid fake reality showsid"), justkui tegemist oleks sagedase žanriga.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #447
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          komöödias(office, 911, parks and recreation jne.) on sagedane aga selline põnevus oma on huvitav tõesti.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #448
                            Re: TV-showd/seriaalid



                            Täitsa kärab küll, esimesed osad olid natukene igavavõitu ehk, aga seasoni lõpuks ikka pinge laes

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #449
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Endal ka Hannibal vaadatud ja kindlasti jään järgmist hooaega ootama:)
                              /
                              Kas teadsid?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #450
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                newsroom on ikka ebareaalselt hea.... pm terve esimene hooaeg sai vaadatud 1 päevaga. Paljaid tisse ei näe, aga kaasa paneb mõtlema küll.Leits, otsisid enne head sarja, see peaks kindlasti ka sobima (imo on vist tegelikult siit juba läbi käinud).

                                Comment

                                Working...