Re: TV-showd/seriaalid
krt kõik the followingid siiani ära vaadanud ja aru ei saa, miks ikka edasi vahin.
FBI on täielik retardikari ja plothole'e on kõik kohad täis.
aga miskipärast ikka panen iga nädal uuesti peale.
krt kõik the followingid siiani ära vaadanud ja aru ei saa, miks ikka edasi vahin.
FBI on täielik retardikari ja plothole'e on kõik kohad täis.
aga miskipärast ikka panen iga nädal uuesti peale.


Comment