TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #46
    Re: TV-showd/seriaalid

    Sopranos obv
    (aga ma usun, et sa unustasid selle)

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #47
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
      Sopranos obv
      (aga ma usun, et sa unustasid selle)
      Nope. Ma olen kunagi paari osa näinud, kui ETV seda näitas, aga sellega ka asi piirdub.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #48
        Re: TV-showd/seriaalid

        Deadwood 8,9/10 võib peale minna, minu jaoks oli liiga aeglane. Oz 9,0/10 muidugi ka.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #49
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Soovitage HBO seriaale, mis igale TV-entusiastile must watch on. Kes peast tulistada ei viitsi/tea, siis kogu nimekiri jooksvatest ja jooksnud asjadest on siin: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...oadcast_by_HBO

          Vaadatud/hetkel vaatamisel:
          *Game of Thrones - vaatasin esimesed 6-7 osa ära ning siis jäi sinnapaika. Edasi läheb põnevamaks?
          *Boardwalk Empire
          *Eastbound & Down
          *Curb Your Enthusiasm
          *Luck - vaatasin umbes 3 osa ära ja siis quittisin. Peaks lõpuni vaatama?
          *The Pacific
          *Entourage
          *The Wire
          Oz
          Deadwood
          Bands of Brothers
          Girls

          E: Sopranod ka nuts.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: TV-showd/seriaalid

            sellest listist soovitaks veel:

            Girls
            (parim naistekas, mida näinud. mulle on terve elu seks ja linn närvidele käinud, sest seal nii rõvedad eided peategelasteks - eesotsas hobusega, võlts teks ja muidu täis p*sk. aga "Girls"is on naised lahedad ja nalja saab ka päriselt)


            Curb Your Enthusiasm (väga hea huumor. terav)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: TV-showd/seriaalid

              Sopranod vaata ära, Entourage suht meh.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #52
                Re: TV-showd/seriaalid

                Entourage esimesed 3-6 hooaega, 7-8. defnitely no-go.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #53
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  sellest listist soovitaks veel:

                  Girls
                  (parim naistekas, mida näinud. mulle on terve elu seks ja linn närvidele käinud, sest seal nii rõvedad eided peategelasteks - eesotsas hobusega, võlts teks ja muidu täis p*sk. aga "Girls"is on naised lahedad ja nalja saab ka päriselt)


                  Curb Your Enthusiasm (väga hea huumor. terav)
                  CYE kõik osad on vaadatud.

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Entourage esimesed 3-6 hooaega, 7-8. defnitely no-go.
                  Ma vaatasin Entourage sellel ajal kui see jooksis ja viimased 2 hooaega olid tõesti kõige kehvemad. Viimase mõningaid osasid oli lausa piinik vaadata.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #54
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Paljud cameod olid lihtsalt liiga ebareaalsed (50 cent sõidab turtle kõrvale ja turtle paneb "Oh, hey Curtis". Poh, et turtle oli nii random vend imo.
                    Esimesed hooajad olid jah head.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #55
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Kuna siinset arvamust saab alati usaldada, siis mina jätsingi kaks viimast hooaega vaatamata. Väga hea mälestus on seega sarjast.

                      Comment

                      • PlanetRJ
                        Jube Noob
                        • Oct 2011
                        • 173

                        #56
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        [QUOTE=pastilaa;482157]sellest listist soovitaks veel:

                        Girls
                        (parim naistekas, mida näinud. mulle on terve elu seks ja linn närvidele käinud, sest seal nii rõvedad eided peategelasteks - eesotsas hobusega, võlts teks ja muidu täis p*sk. aga "Girls"is on naised lahedad ja nalja saab ka päriselt)


                        Girls on jah sitaks hea, vb isegi parim sari telekast praegu(parem kui game of thrones, homeland või breaking bad).Varsti hakkab 2 hooaeg ei jõua ära oodata.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Oota mingi naiste komöödia on parem kui breaking bad?
                          K.

                          Comment

                          • PlanetRJ
                            Jube Noob
                            • Oct 2011
                            • 173

                            #58
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Ma ütlesin et vb parim sari uutest, no neid on suht raske võrrelda,aga mulle meeldis esimene hooaeg väga ja ma ei tea kas breaking badi viimane hooaeg jättis nii hea mulje kui girlsi esimene hooaeg

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #59
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Tõmban ka huvprst

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #60
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                New girl kah hea
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...